Авторські статтіФотогалерея

Відомі актори з страшним діагнозом раку шкіри

Все своє життя ми вважали, що сонцезахисним кремом необхідно користуватися, коли тільки засмагаєш на південі. Проте останнім часом дерматологи та онкологи закликають нас робити це щодня, незалежно від погодніх умов (адже УФ-промені проходять навіть через хмари). З цим поширеним онкологічним захворювання довелося боротися і багатьом акторам. А деякі роблять це і досі.

1. Х’ю Джекман

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Актор страждає базально-клітинним раком. Рік тому йому видаляли пухлину вже в шостий раз. Вперше у Джекмана виявили рак у 2013 році, коли він вирішив перевірити родимку:

“Деб сказала, що потрібно перевірити родимку на носі. Боже, як вона була права! У мене був базально-клітинний рак. Будь ласка, не будьте настільки ж легковажні, як і я. Зверніться до лікаря. І ВИКОРИСТОВУЙТЕ сонцезахисний крем!!!”

Після кожної операції Х’ю викладав фото в соцмережах і закликав своїх прихильників користуватися сонцезахисними кремами:

“Ще один базально-клітинний рак. Завдяки частим оглядам і кваліфікованим лікарям, все в порядку. C пов’язкою виглядає краще, ніж без. Клянусь! #wearsunscreen”.

2. Дженніфер Моррісон

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Зірка серіалу “Одного разу в казці” перенесла меланому. Їй видалили 6 родимок, одна з яких не рак, а інші готувалися перейти в рак. Вона радить своїм шанувальником частіше перевіряти родимки у лікаря.

3. Мішель Монаган

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Кілька років тому чоловік Мішель виявив у неї на нозі родимку, яка здалася йому підозрілою. Він переконав її показатися лікарям, і виявилося, що це дійсно рак. Як добре, що лікування було розпочато вчасно і актрисі вдалося перемогти хворобу.

4. Брук Шилдс

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Якщо ви не знали, ця актриса зіграла головну роль в культовому фільмі “Блакитна лагуна”. Їй пощастило більше за інших, так як хворобу вдалося виявити, коли вона ще була в передраковому стан.

Брук закликає не тільки користуватися сонцезахисними кремами, але і по можливості утримуватися від прийняття сонячних ванн:

«Ви думаєте, що якщо сьогодні користуєтеся захисними кремами, то ви в безпеці. Але насправді шкода від засмаги може проявитися через багато років».

І це дійсно так. Рак шкіри розвивається дуже повільно: так ви могли отримати опромінення в дитинстві, а хвороба дасть про себе знати лише в старості.

5. Мелані Гріффіт

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

У грудні 2009 року папараці зняли Мелані з величезним синцем під оком. Виявилося, що цей слід залишився після видалення ракової пухлини на щоці. А у вересні 2017 року актриса перенесла ще одну операцію – на цей раз видаляли з носа.

6. Сібілл Шепард

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Коли актрисі було 52 роки, їй видалили меланому на спині. Виною всьому, мабуть, була любов до пляжного відпочинку в молодості.

7. Елізабет Тейлор

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

У 2002 році культова актриса Золотого століття Голлівуду пройшла курс лікування від раку шкіри (базаліома) за допомогою променевої терапії. На щастя, хвороба відступила і більше не поверталася.

8. Джон Маккейн

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Американський політик у 2008 році програв на виборах на пост президента Барака Обами, але іншу битву – з меланомою – він поки виграє. Рак шкіри у Маккейна знайшли ще в 1993 році, і до 2008 року йому видалили вже 4 пухлини. Від операції 2000 року у нього залишився шрам на лівій щоці. До речі, це не єдина проблема зі здоровям у політика: у минулому році у нього виявили гліобластому – різновид пухлини мозку.

9. Хлої Кардашян

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

У 2003 році, невдовзі після смерті її батька, у Хлої виявили рак шкіри. Довелося видалити родимки на спині, а також на грудях. Причому дівчина ледь не втратила їх, адже лікарі не знали, як глибоко поширився рак.

10. Боб Марлі

10 звезд со страшным диагнозом «рак кожи»

Зірці реггі і прихильнику растафу пощастило куди менше, ніж усім іншим зіркам у цій добірці – адже рак забрав його життя. У нього знайшли меланому на великому пальці ноги, яка з’явилася в результаті травми під час гри у футбол. Марлі відмовився від ампутації, щоб не втратити пластичність на сцені і не відмовлятися від футболу, а також із-за релігійних переконань. У 1980 році співак пройшов хіміотерапію, в результаті якої у нього випали дреди, але лікування не принесло результатів. До 1981 році рак поширився на легені й мозок. Боб Марлі похований на Ямайці за законами Ефіопської православної церкви та з дотриманням ритуалів растафаріанства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України