Новини

П’ять популярних стилів плитки

Вибір керамічної плитки для підлоги є одним із найважливіших завдань. Адже від цього напряму залежатиме зовнішній вигляд вашого приміщення. Головне, щоб виріб підходив під стиль і дизайн вашої кімнати, а для цього необхідно розібратися з тим, які стилі керамічної плитки існують, та що кожен із цих стилів собою представляє.

Інтер'єр із плиткой у стилі лофт

Найпоширеніші стилі керамічної плитки

Насправді стилів плитки є дуже велика кількість, всі вони по-своєму прекрасні, але найбільш популярними та завжди актуальними є такі види:

  • печворк;
  • лофт;
  • скандинавський;
  • прованс;
  • модерн.

Інтер'єр із плиткой у стилі печворк

Особливості продукції

Що собою являє кожен з названих стилів плитки

  • Стиль печворк. Це один із найцікавіших і найнестандартніших стилів. Звісно, підійде він не всім, адже є люди, які скаржаться на експресивність, не люблять барвисті кольори. Але цей стиль чудово підійде для життєрадісних людей, які обожнюють кольори, що підіймають настрій.
  • Стиль лофт. Цей стиль також підійде не для всіх, хоч в останні роки він набув найбільший пік популярності. Все через те, що палітра кольорів часто може бути некомфортною для більшості людей. Лише справжнім поціновувачам вдається зрозуміти всю велич палітри цього стилю плитки.
  • Скандинавський стиль. Один із найпопулярніших стилів. Підійде для будь-якого приміщення, сподобається майже усім. Все це завдяки нейтральній кольоровій гаммі, яка виконана переважно в пастельних тонах, є універсальною.
  • Стиль прованс. Плитка, яка також виконана в нейтральних кольорах. Вона користується меншою популярністю, ніж попередня. Даная продукція підійде для тих, хто любить легкість, ненав’язливий вид, який тішитиме око.
  • Стиль модерн. Підійде такий стиль не всім. Він не банальний і не схожий на жоден із попередніх, адже відрізняє його те, що тут відсутні прямі та читкі лінії. Підійде для неординарних людей, які полюбляють мати щось таке, що є не у всіх.

Інтер'єр із плиткой у скандинавському стилі

Особливості всіх п’яти стилів керамічної плитки

Щодо першого стилю, то він вражає своєю експресивністю і колажністю, де комбінуються, на перший погляд, непоєднувані кольори, візерунки, текстури, фактури. Мало кому вдається поєднати інтер’єр кімнати із такою плиткою, щоб не зіпсувати загальний вигляд. Але, якщо у вас це вийде, то знайте, що ви маєте неабиякий смак. Деякі з особливостей вже було названо, але все ж, серед основних варто виділити такі: яскраві кольори та насичені відтінки, цікаві орнаменти, візерунки, патерни, поєднання різних фактур і текстур, барвиста геометрія.

Щодо другого стилю, то плитка, стилізована під штукатурку, є одним з найбільш популярних видів обробки для цього стилю. Вона може виступати як у якості яскравого акценту, так і для створення нейтральної зони, яка не відволікатиме увагу на себе.

Особливості третього стилю полягають в стриманих тонах: пастельні, білі, сірі відтінки. Родзинки цій продукції додають кольорові вкраплення, які роблять дизайн яскравим і цікавим.

Особливості стилю прованс – це світла поверхня керамічної плитки з домішками яскравих відтінків, флористичних мотивів.

Інтер'єр із плиткой у стилі модерн

Останній, п’ятий стиль, має таку особливість, як плавні лінії, мотиви природи та рослинності, використання грубих матеріалів, мінімальна кількість декору, яка чудово поєднується із всіма елементами.

Робимо висновки

Отож варто сказати, що при виборі стилю плитки вам потрібно в першу чергу спиратися на свої вподобання, а вже після цього відштовхуватися від дизайну приміщення. У такому разі ви точно залишитесь задоволені результатом. Вигідно придбати якісну плитку можна в інтернет-магазині Etalon перейшовши за посиланням. Тут вона представлена у великому різноманітті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України