Озвучена статистика вбивств у Відні у 2018 році

У Відні з 1 січня було скоєно 20 злочинів, кваліфікованих як вбивство, в результаті яких загинула 21 людина. Ці цифри озвучили слідчі з Державного управління кримінальних розслідувань (LKA) в четвер. Всі справи розкриті, один підозрюваний у розшуку, на чий арешт виданий міжнародний ордер.

У 2017 році було також здійснено 20 вбивств, два з яких залишилися нерозкритими. Серед жертв в 2018 році одинадцять жінок, сім чоловіків і троє дітей. Серед них семирічний дитина, чия смерть у четвер стала предметом судового розгляду в одному з земельних судів.

У дев’яти випадках в цьому році в якості зброї використовувалися ножі. Двічі це було вогнепальну зброю, причому злочинці скоїли самогубство в обох випадках. «Ніж є найпоширенішим знаряддям вбивства протягом багатьох років», — сказав Майкл Мімра, голова слідчої служби ЛКА. В основному звичайно використовуються кухонні ножі.

Кількість вбивств, скоєних у Відні, за останні роки істотно не змінюється і складає в основному 18-22 в рік. Винятком ставши 2014 рік з десятьма такими правопорушеннями. В цілому всі або майже всі злочини розкриваються. Опублікована статистика повністю підтверджує тезу про Відні як одному з найбезпечніших міст світу.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh