Авторські статтіНовини з Австрії

Озвучена статистика вбивств у Відні у 2018 році

У Відні з 1 січня було скоєно 20 злочинів, кваліфікованих як вбивство, в результаті яких загинула 21 людина. Ці цифри озвучили слідчі з Державного управління кримінальних розслідувань (LKA) в четвер. Всі справи розкриті, один підозрюваний у розшуку, на чий арешт виданий міжнародний ордер.

У 2017 році було також здійснено 20 вбивств, два з яких залишилися нерозкритими. Серед жертв в 2018 році одинадцять жінок, сім чоловіків і троє дітей. Серед них семирічний дитина, чия смерть у четвер стала предметом судового розгляду в одному з земельних судів.

У дев’яти випадках в цьому році в якості зброї використовувалися ножі. Двічі це було вогнепальну зброю, причому злочинці скоїли самогубство в обох випадках. «Ніж є найпоширенішим знаряддям вбивства протягом багатьох років», — сказав Майкл Мімра, голова слідчої служби ЛКА. В основному звичайно використовуються кухонні ножі.

Кількість вбивств, скоєних у Відні, за останні роки істотно не змінюється і складає в основному 18-22 в рік. Винятком ставши 2014 рік з десятьма такими правопорушеннями. В цілому всі або майже всі злочини розкриваються. Опублікована статистика повністю підтверджує тезу про Відні як одному з найбезпечніших міст світу.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України