АвтоновиниАвторські статті

Озвучена дата дебюту нової Audi A7 Sportback. Фото

Німецькими машинобудівниками озвучена дата дебюту ліфтбеку Audi A7 Sportback нового покоління. Нещодавно цю машину помітили на тестуваннях в Москві, а тепер розробники повідомили, що вже через пару днів новинка постане перед громадськістю.

Напередодні німці представили в глобальній мережі тизерне зображення іміджевого флагману Audi A7 Sportback. Разом з цим розробники повідомили, що презентація преміального автомобіля відбудеться 19 жовтня на спеціальному заході. Широкій публіці машину можуть представити в найближчому майбутньому в рамках мотор-шоу в Лос-Анджелесі. Очікується, що новинка стані на ринку суперником таким моделям як Mercedes-Benz CLS і BMW 6 серії Gran Coupe.

Чогось революційного від дизайну наступної генерації Audi A7 Sportback очікувати не варто, так як машина багато в чому буде схожа на раніше уявлень флагманський седан Audi A8. Також очікується, що в схожому стилі буде виконана модель Audi A6, яка повинна дебютувати в наступному році.

Також очікується, що Audi A7 Sportback отримає практично таку ж силову лінійку, як у нового Audi A8. Крім того, ліфтбек може бути обладнаний агрегатом Porsche Panamera, що видає продуктивність 440 к. с.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України