Я люблю тебе ще більше кожен раз, коли бачу тебе

Знову і знову.

Я знав, що ти особлива і відчув це при першій зустрічі. Я був справжнім скептиком до того моменту, поки не зустрів тебе. Але ти змінила мене і подарувала мені світло. зробила з мене справжнього віруючого. Я ніколи не був по-справжньому легкою людиною і не вірив у долю, чи будь-яку іншу нісенітницю. Але все змінилося. Перші метелики в животі з’явилися тільки разом з тобою. В тій момент, коли я вперше побачив тебе. Мені здавалось, що серце сходити з розуму і готове вистрибнути з грудей. У роті пересохло, а думки не могли знайті спокій. Я не міг зосередитися і чітко сформулювати те, що хотів сказати. І через деякий час я зрозумів – це справжня любов. Ти відкрила для мене новий світ емоцій, з яким я не був знайомий раніше. І я злякався.

Але мені пощастило. Щось підштовхнуло мене заговорити з тобою, зібравши мужність, яке було. Так, це було дуже важко, ніби я провалювався крізь землю, але це минуло. Мабуть, я говорив багато дурниць і часто заїкався, але я зробив це. І ти побачила в цьому вчинку щось забавне. Так ми вирушили на перше побачення. Ти дала мені шанс. Я дістався до ресторану і раніше сидів за нашим столиком, репетируючи в голові завчену промову. І потім я побачив, як ти зайшла в ресторан. Як я був наївний, коли розраховував на те, що страх і хвилювання від першої зустрічі підуть! Здається, все лише загострилося. І побачивши мене, ти пішла назустріч, незважаючи на моє дурне вираз обличчя. Я бачив, як ти хіхікала з-за цього і ставилася до мене ласкавіше, ніж при першій зустрічі. Ось тоді я зрозумів, що закохався двічі.

Перенесемося на декілька років вперед. Ось я вже стою перед церквою в самому модному костюмі, який я коли-небудь носив у своєму житті. Я повертаюся, щоб побачити моїх батьків і кращого друга, що стоїть поруч зі мною, очікуючи початку церемонії. Церква тиха, але в повітрі все ще відчувається неспокій і хвилювання. Раптово музика з органу починає звучати різко. Я обернувся, щоб подивитися на задню частину будівлі. І раптом двері почали повільно відкриватися, проливаючи світло на силует жінки в блискучому від сонячних променів сукню. В якийсь момент все сфокусувалося виключно на цьому. Ти вийшла вперед і виглядала граціозно, як ніколи. Ось так в черговий раз я був поставлений у незручне становище. Я думав, що вже досяг стелі своєї любові до тебе, але в цей момент стало зрозумілим, що це була помилка. На мене обрушилася нова енергія, яка закохала мене у тобі ще більше. І закріпилося це почуття разом з першим поцілунком чоловіка і дружини.

І тому ми живемо так, як хотіли завжди – щасливо і разом. У нас є діти, ми допомагаємо їм стати хорошими людьми. Ми старіємо і спостерігаємо за тим, як наші маленькі непосиди йдуть у доросле життя в пошуках того, що в свій час ми шукали самі. Але навіть у той момент, коли я дивлюся в твої втомлені очі, я все ще закохуюсь у тебе. Знову і знову.

I Fall In Love With You Even More Every Time I See You

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh