Життя

Я люблю тебе ще більше кожен раз, коли бачу тебе

Знову і знову.

Я знав, що ти особлива і відчув це при першій зустрічі. Я був справжнім скептиком до того моменту, поки не зустрів тебе. Але ти змінила мене і подарувала мені світло. зробила з мене справжнього віруючого. Я ніколи не був по-справжньому легкою людиною і не вірив у долю, чи будь-яку іншу нісенітницю. Але все змінилося. Перші метелики в животі з’явилися тільки разом з тобою. В тій момент, коли я вперше побачив тебе. Мені здавалось, що серце сходити з розуму і готове вистрибнути з грудей. У роті пересохло, а думки не могли знайті спокій. Я не міг зосередитися і чітко сформулювати те, що хотів сказати. І через деякий час я зрозумів – це справжня любов. Ти відкрила для мене новий світ емоцій, з яким я не був знайомий раніше. І я злякався.

Але мені пощастило. Щось підштовхнуло мене заговорити з тобою, зібравши мужність, яке було. Так, це було дуже важко, ніби я провалювався крізь землю, але це минуло. Мабуть, я говорив багато дурниць і часто заїкався, але я зробив це. І ти побачила в цьому вчинку щось забавне. Так ми вирушили на перше побачення. Ти дала мені шанс. Я дістався до ресторану і раніше сидів за нашим столиком, репетируючи в голові завчену промову. І потім я побачив, як ти зайшла в ресторан. Як я був наївний, коли розраховував на те, що страх і хвилювання від першої зустрічі підуть! Здається, все лише загострилося. І побачивши мене, ти пішла назустріч, незважаючи на моє дурне вираз обличчя. Я бачив, як ти хіхікала з-за цього і ставилася до мене ласкавіше, ніж при першій зустрічі. Ось тоді я зрозумів, що закохався двічі.

Перенесемося на декілька років вперед. Ось я вже стою перед церквою в самому модному костюмі, який я коли-небудь носив у своєму житті. Я повертаюся, щоб побачити моїх батьків і кращого друга, що стоїть поруч зі мною, очікуючи початку церемонії. Церква тиха, але в повітрі все ще відчувається неспокій і хвилювання. Раптово музика з органу починає звучати різко. Я обернувся, щоб подивитися на задню частину будівлі. І раптом двері почали повільно відкриватися, проливаючи світло на силует жінки в блискучому від сонячних променів сукню. В якийсь момент все сфокусувалося виключно на цьому. Ти вийшла вперед і виглядала граціозно, як ніколи. Ось так в черговий раз я був поставлений у незручне становище. Я думав, що вже досяг стелі своєї любові до тебе, але в цей момент стало зрозумілим, що це була помилка. На мене обрушилася нова енергія, яка закохала мене у тобі ще більше. І закріпилося це почуття разом з першим поцілунком чоловіка і дружини.

І тому ми живемо так, як хотіли завжди – щасливо і разом. У нас є діти, ми допомагаємо їм стати хорошими людьми. Ми старіємо і спостерігаємо за тим, як наші маленькі непосиди йдуть у доросле життя в пошуках того, що в свій час ми шукали самі. Але навіть у той момент, коли я дивлюся в твої втомлені очі, я все ще закохуюсь у тебе. Знову і знову.

I Fall In Love With You Even More Every Time I See You

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України