Життя

Ознаки того, що у вашій самоті винні ваші батьки

Можливо саме поведінка батьків є причиною, чому ви досі одні.

Багато наші особистісні дорослі проблеми беруть початок у дитинстві. І деколи ми самі цього не усвідомлюємо. Але можливо саме поведінка батьків є причиною, чому ви досі одні.

1. Вони суворі.

Коли у вас строгі батьки, вони не дає вам волі або підтримки, якщо ви з ким-то зустрічаєтеся. Вони постійно запитують, наскільки це серйозно, коли весілля і онуки, а якщо їм не подобається ваш обранець, і діють ще більш категорично.

2. У них погані відносини один з одним.

Може вони в розлученні, роз’їхалися або просто постійно скандалять, але коли ви ростете з батьками, які не люблять одне одного, в результаті ви або вимагаєте занадто багато любові від партнера, що відштовхує його, чи погоджуєтеся на нездорові відносини — такі ж, які були в батьків, бо це все, що ви бачили.

3. Вони не бачать повної картини.

Якщо ви зустрічаєтеся з кимось новим, смороду завжди помічають у ньому недоліки. Вони шукають привід невзлюбить його, не помічаючи чогось більш важливого, і так вони можуть переконати вас, що чоловік вам не підходить.

4. Вони погано вас розуміють.

Може вони і хочуть для вас кращого, але вони погано розуміють, що вам потрібно для щастя. Хтось може бути хороший в теорії, але на практиці не підходить вам і не приносити вам щастя. Коли ваші батьки не розуміють вас, вони ніколи не зрозуміють і не схвалять ваш вибір.

5. Смороду песимістично думали про любов.

Вони не вірять в неї, вони думали, що її не існує, вони перестали вірити в романтику і годують вас поганими розповідями про стосунки, так що це заповнює ваш розум, і ви не можете позбавитися від них, навіть коли з кимось зустрічаєтеся.

6. Вони не хочуть, щоб ви зустрічалися з кимось поза їх критеріїв.

Наприклад, вони абсолютно проти людей інших національностей або культур, вони кажуть, що ви повинні дотримуватися певного типу людей. Альо це обмежує ваші варіанти і заважає знайті дійсно своєї людини.

7. Вони дуже хочуть вас захистити.

Як тільки вони дізнаються, що ви з кимось зустрічаєтеся, смороду з’єднання є скрізь, де ви гуляєте, можливо навіть шпигують за вами. І ви починаєте ненавидіти тій день, коли їм розповіли про свою нову пасію.

8. Вони не намагаються порозумітися з людиною, з яким ви зустрічаєтеся.

Коли ви знайомите їх зі своїм обранцем, вони не намагаються дізнатися його/її, навіть не поводяться доброзичливо, і можуть навіть спеціально робити все, щоб відштовхнути його і злякати.

9. Вони згадують ваше минуле.

Вони кажуть вам, що ви повторюєте свою помилку, або що ваш новий обранець такий же, як ваш колишній, що нічого не вийде. Вони саботують ваші нові відносини, маніпулюючи вашим минулим.

10. Вони думали, що вам краще ні з ким не зустрічатися.

Відносини складні, та й кохання не існує, — кажуть вони. Вони не спонукають шукати свою половинку, вони думали, що безпечніше для вас буде триматися подалі від відносин, тому що вони можуть скластися невдало і розбити вам серце.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України