Авторські статті

Останнє рішення Гончарука – звільнити людину Коломойського з “Центренерго”

Гончарук змусив Шмигаля скласти іспит на “Центренерго”

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук останнім своїм рішенням все-таки опублікував заміну керівництва в компанії “Центренерго” і призначення новим керівником Олександра Корчинського, рішення уряду про звільнення Володимира Потапенко вступило в силу.

Уряд Гончарука напередодні відставки прийняло рішення зняти директора компанії Потапенко, близького до Ігоря Коломойського, проте після оголошення про це на брифінгу, публікація на сайті Кабміну не пішла, і рішення, таким чином, не вступало в силу. Це сталося після особистої зустрічі, яку провів президент Зеленський з Гончаруком. Мабуть, Гончарук сподівався отримати важіль впливу на ситуацію в парламенті, і сподівався отримати інструмент впливу на позицію Коломойського в парламенті. Але через тиждень, в середу 4 березня, розуміючи, що шансів утриматися немає, Гончарук опублікував постанову на сайті Кабміну. Що символічно, це стало останнім рішенням Кабміну.

Але епопея з “Центренерго” не закінчилася! Тому що виконати прийняте рішення повинен вже не Гончарук, а уряд нового прем’єра Дениса Шмигаля.

Вчора, 5 березня, Фонд Держмайна не зміг виконати рішення уряду 5 березня, оскільки будівля ФДМ було оголошено … “замінованою”.

Подивимося, чи вдасться ФДМ виконати постанову уряду сьогодні.

Очевидно, що тепер рішення щодо долі “Центренерго” – в руках нового прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, який поставлений перед дилемою – виконати рішення Кабміну Гончарука, або втрутитися в це рішення. І те й інше буде резонансною подією.

Таким чином, конфлікт по “Центренерго”, що став каменем спотикання для Гончарука, зараз в руках Шмигаля. Будемо стежити за ситуацією, цікаво, що ж станеться в результаті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України