Останнє рішення Гончарука – звільнити людину Коломойського з “Центренерго”

Гончарук змусив Шмигаля скласти іспит на “Центренерго”

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук останнім своїм рішенням все-таки опублікував заміну керівництва в компанії “Центренерго” і призначення новим керівником Олександра Корчинського, рішення уряду про звільнення Володимира Потапенко вступило в силу.

Уряд Гончарука напередодні відставки прийняло рішення зняти директора компанії Потапенко, близького до Ігоря Коломойського, проте після оголошення про це на брифінгу, публікація на сайті Кабміну не пішла, і рішення, таким чином, не вступало в силу. Це сталося після особистої зустрічі, яку провів президент Зеленський з Гончаруком. Мабуть, Гончарук сподівався отримати важіль впливу на ситуацію в парламенті, і сподівався отримати інструмент впливу на позицію Коломойського в парламенті. Але через тиждень, в середу 4 березня, розуміючи, що шансів утриматися немає, Гончарук опублікував постанову на сайті Кабміну. Що символічно, це стало останнім рішенням Кабміну.

Але епопея з “Центренерго” не закінчилася! Тому що виконати прийняте рішення повинен вже не Гончарук, а уряд нового прем’єра Дениса Шмигаля.

Вчора, 5 березня, Фонд Держмайна не зміг виконати рішення уряду 5 березня, оскільки будівля ФДМ було оголошено … “замінованою”.

Подивимося, чи вдасться ФДМ виконати постанову уряду сьогодні.

Очевидно, що тепер рішення щодо долі “Центренерго” – в руках нового прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, який поставлений перед дилемою – виконати рішення Кабміну Гончарука, або втрутитися в це рішення. І те й інше буде резонансною подією.

Таким чином, конфлікт по “Центренерго”, що став каменем спотикання для Гончарука, зараз в руках Шмигаля. Будемо стежити за ситуацією, цікаво, що ж станеться в результаті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh