Особливо небезпечною є неузгоджена опозиція

Колишній міністр внутрішніх справ, опозиційний політик Юрій Луценко нарікає, що “особливо небезпечною є неузгоджена з колегами по парламентській опозиції спроба освятити волею Майдану новий, суперпарламентський проект Конституції”. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Ідеться про проект змін до Конституції від “Батьківщини”, основні пункти якої вчора зачитали на Майдані в Києві, а мітингувальники його підтримали. “Протягування через Майдан персональних політпроектів – неприпустимо. Відомо, чим завершилося самопроголошення зі сцени “комендатури Києва”, потім “ревкому”, інших авантюр.

Невже хтось вважає, що всевладдя прем’єра набагато краще диктатури президента? Чи комусь аж так запаморочилося в голові від пропозицій Банкової, що не хочеться відповісти на просте питання: а якщо цим суперповноважним прем’єром за протягнутим вами проектом стане регіонал, – це і буде перемогою демократії?

А якщо після перемоги опозиції на президентських виборах цю посаду обійме сам Янукович? І хто тоді збалансує корупційний контроль прем’єра над силовиками, судами і урядом?”, – пише Луценко.

“Треба припиняти ці танці опозиційних фракцій із написанням Основного Закону на коліні під конкретну кар’єру своїх лідерів. Повернення до Конституції 2004 року – єдино прийнятний компроміс саме тому, що вона встановлює випробуваний чотирма роками реалполітики баланс між гілками влади. Недосконалість і навіть дефективність тієї системи всі знають. Але нову досконалу Конституцію потім мають написати не політики, а спеціально обрані народом Конституційні Збори. Тільки тоді це буде не змовою старих еліт з розприділенню портфелів, а дійсно революційною суспільною угодою про нову Україну”, – резюмував Юрій Луценко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh