Новини

Особа подвійного громадянства – Юрій Луценко оголосив війну “Свободі”

Луценко оголосив війну “Свободі” та збирає під своїм проводом всіх ненависників та колишніх “свободівців”, не задоволених Тягнибоком…

Цей найбільш відомий український “борець” з хфашизмом, що влаштував грандіозний п`яний дебош на німецькому летовищі, оголосив війну українцям. Юрій Луценко вирішив зібрати всіх виключених, викинутих членів партії Tягнибока ВО “Свобода” під своє партійне крило.

Юрій Михальчишин не забарився відповісти відомому ізраїльському громадянину:

“Після того, що Юрій Луценко заявляв 2007-го року про свою досить неординарну оцінку ролі Української повстанської армії та національно-визвольного Руху, його шанси на електоральному полі “Свободи” дорівнюють нулю. Я можу запропонувати вам ознайомитися з його інтерв`ю одній із російських газет в Україні – ці оцінки більш співзвучні настроям Вадима Колесніченка, Олени Бондаренко”, – заявив нардеп.

Михальчишин зазначив, що незважаючи на те, що Луценко давно не критикує УПА, його старі висловлювання не забуті.

“Ми керуємося у політиці принципом “ніхто не забутий, ніщо не забуте” і при необхідності нагадаємо суспільству висловлювання та оцінки, які лунали з вуст цього політика у бік наших героїв. Ми не керуємося поняттями якоїсь політичної доцільності і тимчасових альянсів, а принципово стоїмо на захисті цінностей свого світогляду і цінностей наших виборців”, – зазначив “свободівець”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.