Авторські статті

Основні причини, чому ми маємо пити більше води

Всі знають, що вода корисна для нашого організмі. Але багато людей, знаючи про користь води, воліють пити інші напої і споживають дуже мало звичайної питної води.

Ми наведемо кілька причин, чому треба пити воду частіше. І як сформувати звичку пити воду.

Справа в тому, що ми не часто споживаємо виключно воду. Ми п’ємо чай, каву, алкоголь, не кажучи вже про фруктові соки, п’ємо молоко і багато інших напоїв. Ми не п’ємо достатньої кількості рідини щодня і доводимо свій організм до зневоднювання, заподіюючи шкоду своєму здоров’ю. Не всі мають змогу пити якісну воду з крану. Тому варто користуватися бутильованою водою в перевіреного постачальника. Кмопанія “Райське джерело” працює на ринку з 1994 року. Працівники компанії – перевірений та досвідчений колектив, який зможе доставити вам якісну воду. В розділі “Питьевая вода в офис от компании Райське Джерело” на сайті ви можете детальніше ознайомитися з історією підприємства, його досягненнями. Також ви дізнаєтеся умови постачання води до вашої оселі та офісу. Ціни від компанії за бутильовану воду – одні з найнижчих в Україні.

Ось вагомі причини, щоб пити воду (з порадами про те, як сформувати звичку пити воду частіше):

Втрата ваги

Вода є одним з кращих засобів для схуднення, насамперед тому, що найчастіше заміняє калорійні напої, такі як газована вода, сік і алкоголь. Вода сприяє придушенню апетиту, часто, коли ми думаємо, що голодні, ми насправді просто хочемо пити. У воді не міститься жирів, вуглеводів, цукру, а значить немає ніяких калорій.

За допомогою води ви також можете контролювати голод.

Заведіть звичку пити склянку холодної води за 20 хвилин до їжі. Холод сприяє тому, щоб шлунок трохи стиснувся, а коли він в такому стані, відчуття насичення настане раніше.

Здорове серце

Звичка пити більше води знижує ризик серцевого нападу. Шестирічні дослідження американських учених показали, що людина, що споживає не менше 5 склянок води на день на 41% менше схильний до ризику серцевого нападу, ніж людина, яка випиває менше 2х склянок води в день.

Вода дає нам енергію

Ви відчуваєте себе втомленим, навіть при мінімальному зневодненні організму всього на 1 або 2 відсотки від загальної маси тіла. Якщо ви відчуваєте спрагу, значить, ваш організм вже зневоднений, що може призвести до втоми, м’язової слабкості, запаморочення.

Лікування головного болю

Іншим симптомом зневоднення є головний біль. Часто, в результаті недостатнього споживання води, у вас може боліти голова. Звичайно, є багато інших причин виникнення головних болів, але зневоднення є загальною.

Здоров’я вашої шкіри

Питна вода може очистити вашу шкіру. Звичайно, це не станеться відразу, але всього тиждень дотримання звички пити воду частіше і ви помітите хороший ефект на шкіру. Ви отримаєте здоровий колір обличчя, вживаючи достатню кількість питної води. Вода дуже важлива для шкіри, так як зволожує і живить її клітини.

Проблеми з травленням

Травна система потребує великої кількості води для того, щоб переварити їжу належним чином. Часто вода допомагає вирішувати проблеми. Вода може допомогти в лікуванні проблем з підвищеною кислотністю шлунка, а також з запорами, які часто виникають в результаті зневоднення.

Очищення організму

Вода очищає ваш організм від токсинів, шлаків і шкідливих речовин.

Якщо ви згодні з тим, що вода благотворно впливає на ваш організм, то вам буде цікаво, як сформувати звичку пити воду частіше.

Скільки води?

Це спірне питання. Доведено, що стара рекомендація “вісім 8 склянок на день” є не зовсім вірною, з кількох причин: ця цифра включає в себе всю воду, в тому числі й інші напої, і ігнорує вагу тіла людини, яка є важливим чинником у даних розрахунках, також важливо врахувати, якщо ви хворі або займаєтеся спортом. Спробуйте дотримуватися наступних рекомендацій: випити склянку коли ви прокинетеся, стакан з кожним прийомом їжі, стакан води в проміжках між прийомами їжі, і обов’язково пити до спортивного тренування. Постарайтеся уберегти себе від відчуття, що ви відчуваєте спрагу.

Носіть з собою пляшку води

Багато людей вважають це зручним, носіть з собою пляшку з водою. Тримайте склянку з водою на робочому столі і пийте протягом усього дня. Коли він порожній, заполнийте його знову.

Встановіть нагадування

Задайте сигнал на ваш годинник або мобільний телефон, на початку кожної години, або встановіть періодичні нагадування на комп’ютері. Так щоб ви не забули випити води.

Замінюйте інші напої на воду

Якщо ви зазвичай п’єте газовані води або алкогольні напої, замініть їх склянкою води.

Вправи

Не обов’язково пити спортивні напої, просто пийте воду. Якщо ви збираєтеся на тренування, обов’язково випийте води за пару годин раніше, намагайтеся не пити під час або відразу після тренування.

Фільтр

Замість того щоб витрачати цілий статок на воду в пляшках, придбайте фільтр для води. Це зробить смак водопровідної води, як води в пляшках, і допоможе вам заощадити.

Дотримуючись простих порад про те, як контролювати кількість випитої води на добу, Вам буде легко вживати щодня стільки води, скільки необхідно Вашому тілу щодня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України