Новини

Основні правила скління балкона

Скління балкона — доволі складна робота, що потребує відповідного досвіду та майстерності. А ще якісних і надійних матеріалів: вікна на балкон повинні мати міцний профіль і бути оснащені склопакетом високої якості. На що саме звернути увагу та яких правил дотримуватись, читайте нижче.

Правила вибору вікон

Головне для балкона — міцна ПВХ конструкція. Зазвичай саме балконні рами більш схильні до впливу вітру та негативних факторів зовнішнього середовища. Тому профіль дійсно має бути надійний. А ось склопакет вибирайте за бажанням.

Для балконів можна вибирати однокамерні або двокамерні варіанти. Річ у тім, що між основною кімнатою та вулицею буде ще одне вікно. Тому навіть тоненьке скло зможе виконувати всі необхідні функції.

Проте існують виключення. Часом балкон розглядається не як окрема конструкція квартири, а як продовження кімнати. Тоді варто приділити максимальну увагу його утепленню. Тобто вибирати або просто багатокамерні склопакети, або енергоощадні.

Гарний вибір — самоочисні стекла. Вони мають спеціальне покриття, яке запобігає забрудненню та дозволяє очищувати зовнішню поверхню природним шляхом. Сильний дощ на вулиці — і ваші вікна виблискують чистотою. Особливо важливо це на високих поверхах будинків, де немає змоги безпечно дістатися до зовнішньої частини балкона.

Правила скління

Щодо правил, які важливо брати до уваги під час скління, то основні з них такі:

  • завжди дотримуйтесь горизонтального рівня при монтажу як профілактики подальшого провисання стулок;
  • залишайте невеликий отвір між бетонною частиною та ПВХ профілем;
  • не залишайте монтажну піну відкритою, захищайте її зовні від впливу ультрафіолету;
  • будьте уважними до деталей;
  • вибирайте перевірених виробників.

Допомогти підібрати якісні віконні системи й правильно встановити їх допоможе компанія Viknar’off. Великий досвід роботи та широкий асортимент металопластикових конструкцій дає їй право на вашу довіру.

Створюйте затишок у вашій оселі з якісними віконними ПВХ системами. Дотримуйтесь правил вибору та встановлення і насолоджуйтесь гарними вікнами так довго, як ви того забажаєте. Адже фірмові системи можуть служити до 50 років. Звісно, при належному догляді та обслуговуванні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України