Основні поломки матриць на ноутбуках

Матриця – це одна з найбільш тендітних складових ноутбука, про що яскраво свідчить часта заміна матриці ноутбука в сервісних центрах. Дуже часто саме екран потребує невідкладної допомоги фахівців котру можна отримати тут: https://zeto.com.ua/, де не тільки можуть полагодити ноутбук, але при необхідності і модернізувати його.

Основна причина виходу з ладу матриці – це перш за все нехтування елементарними правилами експлуатації або неакуратне поводження. Найбільш же часті поломки матриць наступні:

Збої в роботі лампи підсвічування. Поломка в більшості випадків викликана закінченням експлуатаційного терміну, заміна матриці для ноутбука не буде потрібна.
Поломка інвентора. У більшості випадків інвентор підлягає ремонту, але, якщо не виходить відремонтувати, його замінюють новим.
Пропадає зображення на моніторі, кольорові смуги. Поломка викликана виходом з ладу дешифратора – одна з найскладніших несправностей, усунути яку можуть тільки працівники сервісного центру
механічні поломки матриці, викликані ударами або попаданням на неї рідини. У більшості випадків єдина можливість вирішення проблеми – заміна матриці для ноутбука на аналогічну пошкодженій.
Вихід матриці ноутбука з ладу – ситуація не з приємних. Проте, не варто в пориві відчаю самостійно ставити «діагноз», а тим більше намагатися усунути поломку. Непрофесійне втручання може призвести до найтяжчих наслідків.

Тому, з огляду на високу вартість матриці, варто відразу звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Кваліфіковані фахівці за допомогою сучасного обладнання зроблять якісний ремонт монітора, і потреба в заміні матриці не виникне.

У випадках коли ж заміна матриці для ноутбука неминуча, співробітники сервісного центру проведуть процедуру максимально швидко і «безболісно» для вашого ноутбука, про це можна більш детально дізнатися тут: https://zeto.com.ua/, а також отримати кваліфіковану консультацію.

Етапи заміни матриці в сервісному центрі:

діагностика поломки
Розбирання кришки ноутбука
зняття матриці
Установка нової, ідентичної матриці
Прошивка мікросхеми матриці (при необхідності)
тестування
Діагностику та «лікування» на належному рівні з повною гарантією якості зробить тільки сервісний центр – істина, перевірена часом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh