Основна причина виходу з ладу матриці – це перш за все нехтування елементарними правилами експлуатації або неакуратне поводження. Найбільш же часті поломки матриць наступні:
Збої в роботі лампи підсвічування. Поломка в більшості випадків викликана закінченням експлуатаційного терміну, заміна матриці для ноутбука не буде потрібна.
Поломка інвентора. У більшості випадків інвентор підлягає ремонту, але, якщо не виходить відремонтувати, його замінюють новим.
Пропадає зображення на моніторі, кольорові смуги. Поломка викликана виходом з ладу дешифратора – одна з найскладніших несправностей, усунути яку можуть тільки працівники сервісного центру
механічні поломки матриці, викликані ударами або попаданням на неї рідини. У більшості випадків єдина можливість вирішення проблеми – заміна матриці для ноутбука на аналогічну пошкодженій.
Вихід матриці ноутбука з ладу – ситуація не з приємних. Проте, не варто в пориві відчаю самостійно ставити «діагноз», а тим більше намагатися усунути поломку. Непрофесійне втручання може призвести до найтяжчих наслідків.
Тому, з огляду на високу вартість матриці, варто відразу звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Кваліфіковані фахівці за допомогою сучасного обладнання зроблять якісний ремонт монітора, і потреба в заміні матриці не виникне.
У випадках коли ж заміна матриці для ноутбука неминуча, співробітники сервісного центру проведуть процедуру максимально швидко і «безболісно» для вашого ноутбука, про це можна більш детально дізнатися тут:
Етапи заміни матриці в сервісному центрі:
діагностика поломки
Розбирання кришки ноутбука
зняття матриці
Установка нової, ідентичної матриці
Прошивка мікросхеми матриці (при необхідності)
тестування
Діагностику та «лікування» на належному рівні з повною гарантією якості зробить тільки сервісний центр – істина, перевірена часом.