Ортопедичне взуття для дітей – як зробити правильний вибір

Дитяча стопа має хрящову структуру і складну архітектоніку, тому важливо стежити за правильністю розташування її під час ходьби. Для того щоб забезпечити правильне розташування стопи варто купити дитячу ортопедичне взуття на https://medsklad.com.ua/ortopedicheskaya-obuv/obuv-detskaja/ відповідно до фізіологічних особливостей конкретної дитини.

Помилки у виборі можуть привести до плоскостопості, що викликає деформацію суглобів і кісток, що призводить до втрати амортизаційних функцій, швидкої стомлюваності ніг, порушень ходи і навіть больових відчуттів. Якісне взуття, підібране з дотриманням всіх вимог і норм, дозволить без особливих зусиль уникнути порушень і виправити вже наявні проблеми.

Вимоги, які пред’являються до дитячого ортопедичного взуття

Основним завданням даного взуття є фіксація суглоба в правильному положенні і підтримання його в такому стані при ходьбі, стрибках і бігу. В першу чергу варто пам’ятати, що дати рекомендації по носінню даного взуття повинен лікар – ортопед. Крім цього є кілька важливих характеристик, яким обов’язково повинні відповідати такі товари:

  1. Необхідний невеликий каблук або зручний підйом, щоб правильно формувався безпосередньо звод стопи.
  2. Обов’язковий жорсткий задник, який фіксує п’яту.
  3. Необхідні жорсткі боковини в області п’яти, які також допомагають забезпечити правильне розташування ноги.
  4. Супінатор повинен бути надійним і ергономічним, щоб взуття не змінювало форми під час використання.

Познайомитися більш докладно з можливостями такому взутті і її концептуальними відмінностями від аналогів, а також вибрати відповідну модель для свого малюка можна на цьому сайті https://medsklad.com.ua/contacts/lvov де представлений широкий асортимент пропозицій.

Рекомендації по підбору взуття ортопедичного взуття

При виборі підходящого взуття вашій дитині варто пам’ятати, що найбільш важливо використовувати її у віці до чотирьох років. При виборі відповідного варіанту для таких малюків варто дотримуватися таких рекомендацій:

  • Підошва повинна бути легкою і нековзною.
  • Потрібно вибирати моделі з закритими пальчиками.
  • Гомілковостопний суглоб повинен бути зафіксований, але при цьому взуття не повинна заважати руху.

Уже до шестирічного віку допускається поява стійкого ергономічного каблука, висота якого не може перевищувати 1/14 довжини його стопи.

Неприпустимо наявність штучних матеріалів в тій частині взуття, яка стикається зі шкірою малюка.

Дотримання цих простих правил і порад дозволить зберегти здоров’я дитини, забезпечить йому гарну ходу, рухливі суглоби, красиву поставу і відсутність неприємних відчуттів під час будь-яких фізичних навантажень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh