Автоновини

Автомобільний дверний замок: пристрій і різновидності

Дверний замок автомобіля представляє собою складний механізм, призначений для відкриття та закриття дверей. Замок надійно замикає автомобільні двері та запобігає можливості доступу до салону. У сучасних машинах він є невід’ємним компонентом системи пасивної безпеки, тому входить в базову комплектацію. Якщо замок виходить з строю, його завжди можна замінити новим. Запчастини для рено трафік представлені на сайті компанії РеноМастер. Ви зможете підібрати оптимальні за ціною комплектуючі для вашого авто.

Дверний замок має ряд критеріїв до рівня комфорту, як, наприклад, тихий звук закриття, приємні тактильні відчуття та плавність повороту ключа. Центральний замок, представлений на розборці рено кангу, є частиною системи замків, яка об’єднує замки багажника, паливного бака та капота. Серед запчастин на рено трафік саме центральні замки вимагають особливо делікатного відношення з боку автовласника.

В конструкцію дверного замка входять механічні та електронні компоненти. Механічні відповідають за закриття та відкриття дверей, а електронні – за управління механічними елементами. Механічні замки можуть бути запірними, важільними або блокуючими. Всі запчастини кенго, що входять в їх конструкцію, мають ряд істотних відмінностей та особливостей. Сучасні машини забеспечені системами інтелектуального доступу, які приводяться в дію дистанційно. Так само вони можуть мати додатковий захист від злому та електричне блокування дверей. Подібні запчастини для рено кангу піддаються перепрограмуванню та відновленню комп’ютеризованим методом.

Запірні механізми, в конструкцію яких входить поворотний замок і запобіжна собачка, призначені для закриття дверей. Під час закриття двері защібка заходить в скобу тримача, де стопорна собачка фіксує її положення. Якщо двері закриті правильно, скоба потрапляє в основну виїмку, якщо для закриття була прикладена недостатня сила, вона заходить у додаткову виїмку. Така конструкція виконана в цілях безпеки, адже навіть якщо ви не до кінця захлопнули двері, вони все одно будуть заблоковані. Для збереження цілісності запчастин на рено канго рекомендується використовувати їх правильно. Намагайтесь закривати двері з необхідним зусиллям і уникати потрапляння сторонніх предметів та одягу в дверний отвір. Компанія РеноМастер пропонує якісні запчастини до рено кенго. При необхідності майстри допоможуть вам з установкою та обслуговуванням системи безпеки.

Дверні автозамки, як і інші запчастини рено трафік, мають певний робочий ресурс. Він залежить від якості деталей і своєчасності обслуговування системи. Ремонт рено трафік може знадобитися з причин заклинювання або втрати працездатності замку. В багатьох випадках проблеми можна усунути без капіталовкладень, просто змазав компоненти. Але іноді демонтаж та повна розбірка є єдиним способом відновлення запчастин до рено трафік. Для профілактики неполадок періодично користуйтеся спеціальними засобами для змащування замків. Взимку уникайте попадання вологи в запірний пристрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.