Діаспора

Оренда житла в Італії. Що необхідно знати іноземцю

Оренда, сума оплати та застава, зміст контракту та його реєстрація. Ось що потрібно знати іноземцю, що бажає винайняти житло в Італії

Що слід зробити, щоб квартиру?

Ви повинні укласти договір оренди житлового приміщення, за яким орендар можу користуватися нерухомістю житлових цілях і протягом певного часу, визначену оплату. Орендна плата вноситься орендарем, зазвичай щомісяця. Крім того, орендар зобов’язаний внести заставу.

Що таке застава?

застава, це сума, яку орендар сплачує орендодавцю для покриття будь-яких можливих збитків. Її розмір не повинен перевищувати суму, еквівалентну 3 місяцям оренди. Якщо будинку не завдано шкоди, депозит повертається в повному обсязі в кінці терміну дії договору.

Форма контракту оренди житла

Закон вимагає, що у договір оренди в письмовій формі повинно бути вказано:
– розмір місячної плати;
– тривалість дії оренди;
– форма та дата внесення орендної плати;
–  типи контракту, передбачені, законом 431/98 є:

Реєстрація контракту

Орендодавець зобов’язаний зареєструвати контракту в Управлінні Реєстру протягом 30 днів з моменту його підписання. Податок дорівнює 2 відсотків від суми річної орендної плати.

Реєстраційні збори діляться навпіл між орендодавцем та орендарем. Щороку, реєстрація повинна оновлюватися. Для багаторічних контрактів ви можете сплатити реєстраційний внесок одноразовим платіжем за всі роки, що минули після першого. У цьому випадку Ви отримуєте знижку.

Із зареєстрованим договором, орендар із низьким прибутком, може взяти участь в конкурсах муніципалітету, щоб одержати відшкодування витрат.

Увага: Якщо договір не зареєстрований, його неможливо використовувати його для продовження дії дозволу на проживання.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.