Авторські статтіТехно

Опубліковані фотографії Google Glass другого покоління

7Доповнена і віртуальна реальності є новими технологіями, готовими підкорити комп’ютерний світ. Вони ще практично не представлені на масовому ринку по ряду причин, однак найближчим часом ситуація може змінитися.

«Розумні» окуляри Google Glass 2.0 «Enterprise Edition» отримали сертифікат Федеральною комісією із зв’язку США (FCC). Це означає, що шлях пристроїв до покупців відкритий. Одночасно стали відомі деякі технічні характеристики виробів другого покоління.

На початку цього року, нагадаємо, Google оголосила про припинення програми Glass Explorer. Крім того, було заявлено про припинення провадження поточної версії Google Glass. Компанія передоручила розробку очок компанії Nest під керівництвом Тоні Фаделл, яку купила в 2013 році. Таким чином, Google продовжила працювати в цій галузі, так як активно закликала розробників створювати програми для платформи.

Як ми можемо бачити по фотографіях FCC, друге покоління Google Glass не висітиме на переніссі і обертатися повністю навколо особи. Пристрій просто вішається на одне вухо, як гарнітура. Крім того, вузол, який тримає скляну призму, складається, що сприяє регулюванню гаджета для більш зручного носіння.

Google Glass 2.0 включає в себе більш велику призму дисплея (для збільшення поля зору), покращений процесор Intel Atom, модуль Wi-Fi 5 ГГц. Крім того, гаджет може похвалитися більш тривалим часом автономної роботи акумулятора і водонепроникним корпусом.

 


Оригінальна модель очок доповненої реальності з прозорим дисплеєм і камерою, була презентована ще в 2012 році. Однак великої популярності у користувачів гаджет так і не придбав. Про терміни виходу в продаж Google Glass 2.0 нічого не відомо. За деякими даними, цільовою аудиторією пристрою буде корпоративний ринок замість масового використання.

MacDigger.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.