Авторські статті

Опозиція вимагає від Нацради з питань телебачення і радіомовлення видати ліцензії незалежним телеканалам

Опозиція наполягла на терміновому розгляді Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення питання про видачу ліцензій низці незалежних телеканалів. Відповідної домовленості вдалось досягнути під час перемовин народних депутатів від “Батьківщини” Арсена Авакова і Миколи Княжицького, делегованих громадськими активістами, з керівником Нацради Володимиром Манжосовим.

Перед цим громадські активісти Майдану пікетували Національну раду з питань телебачення і радіомовлення та Держтелерадіо, протестуючи проти олігархічної монополізації ефіру та необ’єктивного висвітлення політичних процесів в країні.

Протестувальники та опозиційні депутати висловили обурення через ситуацією з невидачею ліцензій незалежним телеканалам – “Еспресо ТВ”, ТВА (Чернівці), АТР (Крим), АТАК (Харків), ЗІК (Львів).

“Ми також вимагаємо, щоб державне телебачення було перетворено на суспільне мовлення, щоб воно було незалежне від уряду, щоб транслювало не брехню, а об’єктивні події у країні; щоб канали не концентрувалися в руках двох-трьох олігархів”, – заявив народний депутат Микола Княжицький.

Після зустрічі депутатів з головою Нацради, Володимир Манжосов вийшов до протестувальників і пообіцяв, що у середу всі питання щодо ліцензій будуть розглянуті на засіданні комісії.

Водночас Микола Княжицький заявив, що у разі, якщо питання видачі ліцензій незалежним телерадіокомпаніям не буде задоволено Нацрадою, опозиція наполягатиме на зміні членів комісії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.