Оперативні дані групи «Інформаційний Опір».
У ході активних наступальних дій, які вели російсько-терористичні війська на Донбасі протягом січня-початку лютого 2015, останні зіткнулися з проблемою перевитрати боєприпасів (в першу чергу – до ствольної артилерії і РСЗВ). За підрахунками самих бойовиків, вогневий дивізіон на напрямку «головного удару» в середньому протягом доби вистрілював в ході «наступу» до 150 тонн снарядів. Поставки з Росії не перекривають таких витрат боєприпасів. Цим викликано деяке зниження інтенсивності обстрілу з боку терористів протягом останньої доби.
В даний час командування російсько-терористичних військ намагається вирішити дану проблему. На станцію розвантаження Іловайськ протягом кількох останніх діб за ніч прибуває в середньому 2 облікових ешелона боєприпасів найбільш використовуваних калібрів, які за наступний світловий день доставляються або безпосередньо на вогневі позиції (у більшості випадків), або на «розподільчі склади і бази».
Оперативні заявки на отримання боєприпасів від окремих формувань бойовиків задовольняються автомобільним транспортом. Так, після перекидання в район Донецька потужної артилерійської групи російсько-терористичних військ (26 одиниць САУ 2С19 «Мста-С»), вже протягом трьох діб бойовики автотранспортом перекидають в Донецьк боєприпаси для даної артгрупи (у середньому за добу фіксується до 20 завантажених «кАМАЗів »).
Фіксується перекидання в район на північ Єнакієвого, на південно-східні околиці Горлівки, з південних рубежів піхотного посилення російсько-терористичних військ чисельністю до батальйону (в основному – російські найманці, замасковані «під ополчення»). Поповнення доставляється автотранспортом, очікується прибуття бронетехніки для даного підрозділу.
У районі Дебальцевського плацдарму українська артилерія завдала ряд превентивних ударів по місцях зосередження резервів російсько-терористичних військ і рубежів їх розгортання. Відзначені множинні ураження цілей (аж до детонації боєкомплекту озброєнь терористів в окремих випадках – Кринка, північ Єнакієвого, Брянка, Софіївка і ряд інших напрямків). Зокрема, в районі н.п. Брянка української артилерією були накриті позиції резервного підрозділи ЗС РФ з бойовою технікою, відзначалися численні детонаційні вибухи.
У районі н.п.Макіївка відзначається розгортання двох батальйонних тактичних груп (БТГ) противника. Одна БТГ укомплектована російськими військовослужбовцями (замаскованими «під ополчення»), друга, гірше озброєна і оснащена (розгорнута на північних і північно-східних околицях міста) – місцевими бойовиками. Всього у складі двох БТГ 18 танків, 42 ББМ (БТР, БМП і МТ-ЛБ), порядку 30 одиниць автотранспорту. До«Російської» БТГ додана батарея РСЗВ (6 установок) і батарея 122-мм гаубиць Д-30 (6 гармат).
Серед бойовиків, знищених в боях за Чорнухине, ідентифікований «військовий комендант» Перевальська х Г.С.Шірко, «підполковник», представник російських «козаків» – потрапив під вогневий удар української артилерії разом з групою бойовиків з н.п.Перевальск.
У н.п.Попасная в результаті артилерійського вогню бойовиків були частково зруйновані ряд житлових будинків та підприємств, в т.ч. місцевий хлібзавод (виникла пожежа). Є постраждалі серед мирного населення.