Війна РФ проти України

Оперативна обстановка із зони АТО станом на ранок 4 листопада

  Оперативні дані групи «Інформаційний Опір».

За минулу добу російсько-терористичні війська здійснили понад 20 обстрілів позицій сил АТО зі стрілецької зброї, мінометів, артилерії і реактивних систем залпового вогню. Також ними була зроблена безуспішна спроба штурму блок-посту в районі н.п.Горловка.

Особливо активно бойовики атакують аеропорт м Донецьк (4 обстріли), блок-пост  №31 та 38 (відповідно 3 і 2 обстріли), позиції сил АТО біля н.п. Гранітне, Гірське.

В Петровський район Донецька прибувають підрозділи армії РФ, переодягнені у форму місцевого «ополчення» з нашивками «ДНР». Протягом останньої доби прибуло близько 15 критих вантажівок з озброєнням та боєприпасами, і до 100 чол. особового складу. Місцевим бойовикам переданий наказ російського командування ні за яких умов не вступати в контакт з тими, хто прибуває з військовослужбовцями РФ.

Одночасно російським військовим, які перебувають на Донбасі, доведено наказ про заборону розголошення «інформації про переміщення військових підрозділів». Заборонено називати номери частин, їх назви, склад, постійне місце дислокації, типи і види військової техніки, що перебуває на озброєнні. Також російським військовослужбовцям наказано вступати в контакти з місцевими бойовиками і жителями виключно в разі крайньої необхідності.

Після «відходу у відставку» командира угруповання терористів в Горлівці І.Безлера («Біса») в даний населений пункт прибули російські підрозділи. Відзначаються боєзіткнення між російськими військовослужбовцями та місцевими бойовиками. Підрозділами РФ знищена база бойовиків на території одного з підприємств Горлівки.

В район Алчевськ – Стаханов – Первомайськ продовжують перекидатися сили і засоби російсько-терористичних військ. Відзначено прибуття з Росії бронетехніки для «механізованої бригади« Привид »(командир – А.Мозговой»). Через н.п.Краснодон прибуває ствольна артилерія.

В смузі Єнакієве-Макіївка продовжують розгортання підрозділи російської ППО. Відзначено прибуття в район н.п.Шахтерск комплексів С-300. Водночас, робота РЛС даних комплексів не зафіксовано.

В н.п.Макеевка озброєння і військова техніка, що прибувають з Росії, перефарбовуються під військову техніку Збройних сил України – в зелений матовий колір, з нанесенням двох паралельних білих смуг. Номери техніки закрашуються.

В район н.п.Тельманово і Новоазовськ триває перекидання бронетехніки з півночі Донецької області. Перекидання здійснюється невеликими групами з дотриманням правил маскування. Також зафіксовано прибуття з території РФ оптико-електронних комплексів розвідки і засобів повітряної розвідки для артилерійської групи, підтримуючої БТГ противника на напрямку н.п.Куліково-Павлопіль.

У прикордонних районах РФ навпроти північних районів Луганської області (Україна) особовий склад прикордонних військ ФСБ РФ переведений в підвищену ступінь бойової готовності готовності, варіант несення служби – посилений.

В прикордонній смузі РФ навпроти Донецької області (Україна) зафіксовано прибуття підрозділу (6 пускових установок) оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер».

Дописувач: Dmitry Tymchuk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України