ЄС|NATO

У Хорватії Coca-Cola відкликає з ринку 150 тисяч пляшок газування

У Хорватії зареєстровано десятки випадків отруєння після вживання «Römerquelleе» та «Coca-Cola» з Австрії. 34 особи перебувають у лікарні.

У суботу в хорватському портовому місті Рієка місцеві рятувальники доправили до лікарні 19-річного чоловіка з опіками стравоходу, який раніше випив у кафе зі скляної пляшки «Römerquelle Emotion», розлитої в Австрії компанією Coca-Cola, і був доставлений до лікарні. . Місцева поліція підтвердила це ЗМІ. Наразі стан чоловіка стабільний, а обставини, що призвели до травм, з’ясовуються поліцією.

У вівторок увечері до лікарні Загреба надійшли ще шестеро людей з підозрою на отруєння після вживання газованих напоїв. Хорватські ЗМІ також повідомили про ще один випадок у Вараждині. На даний момент відомо 34 випадки захворювання: «Ми не знаємо, яка причина цих випадків. Неприємно те, що кількість захворювань збільшується», – заявив міністр охорони здоров’я Вілі Берош. Однак перші результати тестів Хорватського інституту охорони здоров’я дають надію: «Перші аналізи показують, що всі досліджені значення знаходяться в допустимих межах».

Національна інспекція негайно відреагувала на тривожні повідомлення про захворювання, спричинені вживанням продуктів Coca-Cola та Römerquelle. За даними місцевих ЗМІ, з полиць та ресторанів Хорватії вже вилучено 150 000 пляшок кіл.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України