ООН критикує Відень через занадто маленькі виплати біженцям

Верховний комісар ООН у справах біженців розкритикував плани австрійського уряду щодо зміни програм соціальної допомоги біженцям. На його думку, пропоновані заходи торкнуться в основному біженців, яким доведеться жити після запланованої зміни розміру мінімального забезпечення (Mindestsicherung) на 365 євро, що буде означати бідність і відсутність можливості для інтеграції. Оскільки їм, ймовірно, доведеться ще і жити в призначених владою для цього районах, то вони не зможуть пристосуватися до нового, незалежного життя в Австрії, — вважає представник ООН Крістоф Пінтер.

Заплановані обмеження залишать біженців внизу, за межею бідності, що буде мати «негайні негативні наслідки для постраждалих жінок, чоловіків і дітей» і для австрійського суспільства в цілому.

Крім того критикуються плани вимоги знання німецької мови на рівні B1 для отримання мінімального забезпечення. За словами експертів з мови, для цього потрібно близько півтора років занять на інтенсивних курсах німецької. Крім того, умовою для відвідування таких курсів є позитивні рішення про надання притулку.

На думку комісара пропонована схема також не відповідає Женевській конвенції про біженців, яка передбачає рівне поводження з австрійцями і біженцями.

Комісаріат ООН закликає уряд Австрії переосмислити цей проект і скоригувати свої плани так, щоб сприяти найкращої можливої інтеграції мігрантів у відповідності з міжнародним правом.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh