Здоров'я

Оновлення лікарень неможливо без доступу до сучасного обладнання

Віктор Ляшко про зустріч із General Electric

 

У рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки Міністерство охорони здоров’я підписало Меморандум про співпрацю із американською компанією General Electric.  Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

“Міністерство охорони здоров’я України визначило пріоритетом інфраструктурні зміни в галузі, а саме побудову мережі найсучасніших лікарень в межах президентських програм “Велике будівництво” та “Здорова Україна”. Це також включає переоснащення лікарень – медики працюватимуть з новітнім медичним обладнанням здатним проводити якісну діагностику та ефективне інноваційне лікування пацієнтів”, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Обладнання виробництва General Electric високо оцінене міжнародними та українськими спеціалістами.

“Ми хочемо якісно дооснастити приймальні відділення наших лікарень компютерними томографами, ангіографами, ендоскопами, МРТ, рентгенами та іншим обладнанням.  Запускаємо проект діагностики одного дня в наших онкоцентрах, зокрема в напрямку ранньої діагностики раку молочної залози. Тому запрошення компанії до кола майбутніх потенційних постачальників обладнання через фінансово-кредитні угоди стало однією із тем зустрічі”, – пояснив міністр.

Іншою важливою темою стало запрошення компанії на український ринок для збільшення потенціалу виробництва радіофармацевтичних препаратів.

“Така міжнародна співпраця приведе нові продукти, започаткує конкуренцію, що дасть кращі ціни, а виробництво в Україні дозволить створити фармацевтичну незалежність нашої держави”, – підсумував Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що у 2023 році кожна область матиме сучасну мультифункціональну дорослу та дитячу обласну лікарню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України