OnePlus 6 отримав Android 9.0. Огляд телефону на відео

OnePlus випустила Android P Open Beta 3, який додасть більше жестів телефону, крім більш швидкого нового ярлика Google Assistant.

OnePlus почав випуск Android 9.0 Pie на основі Open Beta 3 для OnePlus 6. Третє відкрите бета-оновлення приносити з собою масу нових функцій і виправлень помилок.

Крім регулярних виправлень і поліпшень, остання збірка дозволяє користувачам включати помічника Google або будь-якого іншого стороннього голосового помічника, просто утримуйте кнопку живлення на 0,5 секунди. У цьому режимі користувачі Android P Beta 3 повинні помітити, що при запуску спливаючого вікна Google Assistant біля телефону може бути відстрочене завершення роботи.

Швидка клавіша також дозволить користувачам використовувати сторонні помічники з допомогою цієї функції, хоча деталі конфігурації цього будуть відомі тільки після того, як вийде стабільне ROM з Android P.

Інше велике оновлення – OnePlus Switch v2.1.0. Ця функція, згідно журналу змін, дозволяє передавати дані програми через ручні з’єднання єднання, крім макетів домашнього екрану і інших параметрів, специфічних для пристрою. Схоже, що це незавершена робота, так як ця функція несумісна з такими програмами, як Google Pay.

Можна також знайти Google Pixel-подібні жести, які працюють з одними пусковими установками, і збільшили швидкість розблокування. Це оновлення також додає вересневий пакет виправлень для Android в OnePlus 6. Крім того, оновлення також додає стабільність для Face Unlock і сканера відбитків пальців і навіть усуває проблеми з зовнішнім дисплеєм.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh