Авторські статтіТехно

OnePlus 6 отримав Android 9.0. Огляд телефону на відео

OnePlus випустила Android P Open Beta 3, який додасть більше жестів телефону, крім більш швидкого нового ярлика Google Assistant.

OnePlus почав випуск Android 9.0 Pie на основі Open Beta 3 для OnePlus 6. Третє відкрите бета-оновлення приносити з собою масу нових функцій і виправлень помилок.

Крім регулярних виправлень і поліпшень, остання збірка дозволяє користувачам включати помічника Google або будь-якого іншого стороннього голосового помічника, просто утримуйте кнопку живлення на 0,5 секунди. У цьому режимі користувачі Android P Beta 3 повинні помітити, що при запуску спливаючого вікна Google Assistant біля телефону може бути відстрочене завершення роботи.

Швидка клавіша також дозволить користувачам використовувати сторонні помічники з допомогою цієї функції, хоча деталі конфігурації цього будуть відомі тільки після того, як вийде стабільне ROM з Android P.

Інше велике оновлення – OnePlus Switch v2.1.0. Ця функція, згідно журналу змін, дозволяє передавати дані програми через ручні з’єднання єднання, крім макетів домашнього екрану і інших параметрів, специфічних для пристрою. Схоже, що це незавершена робота, так як ця функція несумісна з такими програмами, як Google Pay.

Можна також знайти Google Pixel-подібні жести, які працюють з одними пусковими установками, і збільшили швидкість розблокування. Це оновлення також додає вересневий пакет виправлень для Android в OnePlus 6. Крім того, оновлення також додає стабільність для Face Unlock і сканера відбитків пальців і навіть усуває проблеми з зовнішнім дисплеєм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України