Омелян: Вакцинуватися в Україні завершать одночасно з африканськими державами – локдауни у 2021-2022 роках неминучі

Чемпіони світу! Спільно з окремими африканськими державами! Коли Вам будуть розповідати, що «просто» не змогли домовитися про вакцинацію, «так сталося», «провтикали» – ні, це не просто!

Про це повідомив Володимир Омелян.

Замість безглуздих регіональних турне влітку 2020 року в потугах підтримати вмираючу знеславлену партію Слуг Народу на місцевих виборах – Президент України Володимир Зеленський мав не злазити з телефону, не відходити від зум-конференцій з потенційними світовими виробниками вакцини проти коронавірусу і домовлятися, щоб ми були серед перших країн, які отримають ліки після сертифікації.

Врешті-решт, саме це Зеленський публічно обіцяв! І нічого не зробив!

Ціна питання, насправді, не була захмарною – близько 1 млрд дол США і понад 70% населення України провакциновано!

Без вакцини, ми будемо змушені зупинятися на локдауни по декілька разів у рік, у 2021, 2022, 2023. Втрати від цього – мілярдИ, якщо не десятки мільярдів дол США.

І гроші на це були! 35 млрд грн з коронавірусного фонду у 2020 році треба було витрачати на модернізацію медицини і закупівлю вакцини, а не бездумно закатувати в асфальт. На чому опозиція не один раз наголошувала!

Он, у 2021 році на Укравтодор передбачили 80 млрд грн замість 150 обіцяних мільярдів – і ніхто не плаче, навіть і не згадує. Так само у 2020 можна було «освоїти» не 120 млрд, а 85. А відеоролики неВеликого доБудівництва залишити ті самі: все одно, хто не в курсі – чудуються, а хто в курсі – в шоці і сміються.

І, ні, відсутність вакцинації – це не просто локдауни, втрати для економіки, безробіття, ризик для життя і здоров’я.  Це – перебування в гетто Зеленського.

Бо завтра провідні держави світу будуть вимагати від туристів, заробітчан, студентів, бізнесменів довідки про отримання курсу ін’єкцій сертифікованою вакциною.

Інакше – заборона на в’їзд! Що Ви покажете іноземному прикордоннику: фото Зеленського чи Шмигаля?

Де Ви повинні взяти цю вакцину, якщо офіційно її в Україну не ввезли?

Як підсумок: лише на прикладі однієї історії провалу боротьби з коронавірусом можна довести скільки шкоди, біди і втрат може принести нікчема, який волею випадку і злочинної змови став Президентом.

 

Чемпіони світу!
Спільно з окремими африканськими державами!

Коли Вам будуть розповідати, що «просто» не змогли…

Опубліковано Volodymyr Omelyan Середа, 13 січня 2021 р.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh