Омелян: У нас відновилася цензура і темники? Чи це самоцензура? (про ДТП та відміну параду)

Так цікаво.  Вчора трапилося резонансне ДТП з вини кортежу Президента України, який підрізав автобуси з дітьми. Діти отримали травми, в одного хлопчика розбита голова.
Вибачення відсутнє.

Про це на своїй сторінці написав Міністр Володимир Омелян.

До мого посту у провідних ЗМІ тривала гнітюча тиша з обтічними формулюваннями «якесь дтп, якесь удо…».

У той же день відбулося інше ДТП, вже з смертельним результатом. З вини водія загинула жінка у лобовому зіткненні. Декілька травмовано. Спершу в ЗМІ цього водія назвали керівником партійного осередку ЗЕ, потім просто членом партії Зе. Сьогодні зранку він вже жодного стосунку до партії немає. Готовий в це навіть повірити: звідки члени і осередки у віртуальної партії?!

Але, якщо серйозно, у нас відновилася цензура і темники? Чи це самоцензура? Не треба розгойдувати човен, цього разу з червоними плавками?

Але я навіть не про це. А про парад на День Незалежності України. Відверто, мене здивувала вартість параду, яку озвучив президент. 300 млн грн! І скасував парад, краще нехай виплатимо кожному військовому на День Незалежності Зелену чи Володіну тисячу.

Ну, ок. Щоправда, улюблена Франція і США цього року паради провели. А ми не будемо, воюють же вони, а не ми, нам патріотичний дух і віру в перемогу піднімати не потрібно.

Аж раптом на сайті CBSNews знайшов інформацію про вартість параду у Вашингтоні – 1,2 млн дол США! Це 30 млн грн, аж ніяк не 300!

Обережно перепитав у наших військових, вони підтвердили, що вартість параду 25, максимум 50 млн гривень!!!

Тобто, маємо справу зі звичайною брехнею. Скасувати парад – це виплатити кожному вояку по 100 грн з копійками.

Є ще одне питання. Звідки візьмуться додаткові 250-275 млн грн? Бюджетом Міноборони це не передбачено, парламент фінансування не збільшив. Єдиний спосіб, в рамках існуючого фінансування переглянути і скоротити інші статті фінансування армії: харчування, обмундирування, озброєння. Себто, з однієї кишені у вояків забрали, в іншу поклали – бінго, політичний профіт!

Моя порада, не морочте голову.
Парад треба проводити.
Коштує він 30 млн грн.
Не хочете – не приходьте, проведемо без Вас.

І не брешіть!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh