Авторські статті

Омелян: У нас відновилася цензура і темники? Чи це самоцензура? (про ДТП та відміну параду)

Так цікаво.  Вчора трапилося резонансне ДТП з вини кортежу Президента України, який підрізав автобуси з дітьми. Діти отримали травми, в одного хлопчика розбита голова.
Вибачення відсутнє.

Про це на своїй сторінці написав Міністр Володимир Омелян.

До мого посту у провідних ЗМІ тривала гнітюча тиша з обтічними формулюваннями «якесь дтп, якесь удо…».

У той же день відбулося інше ДТП, вже з смертельним результатом. З вини водія загинула жінка у лобовому зіткненні. Декілька травмовано. Спершу в ЗМІ цього водія назвали керівником партійного осередку ЗЕ, потім просто членом партії Зе. Сьогодні зранку він вже жодного стосунку до партії немає. Готовий в це навіть повірити: звідки члени і осередки у віртуальної партії?!

Але, якщо серйозно, у нас відновилася цензура і темники? Чи це самоцензура? Не треба розгойдувати човен, цього разу з червоними плавками?

Але я навіть не про це. А про парад на День Незалежності України. Відверто, мене здивувала вартість параду, яку озвучив президент. 300 млн грн! І скасував парад, краще нехай виплатимо кожному військовому на День Незалежності Зелену чи Володіну тисячу.

Ну, ок. Щоправда, улюблена Франція і США цього року паради провели. А ми не будемо, воюють же вони, а не ми, нам патріотичний дух і віру в перемогу піднімати не потрібно.

Аж раптом на сайті CBSNews знайшов інформацію про вартість параду у Вашингтоні – 1,2 млн дол США! Це 30 млн грн, аж ніяк не 300!

Обережно перепитав у наших військових, вони підтвердили, що вартість параду 25, максимум 50 млн гривень!!!

Тобто, маємо справу зі звичайною брехнею. Скасувати парад – це виплатити кожному вояку по 100 грн з копійками.

Є ще одне питання. Звідки візьмуться додаткові 250-275 млн грн? Бюджетом Міноборони це не передбачено, парламент фінансування не збільшив. Єдиний спосіб, в рамках існуючого фінансування переглянути і скоротити інші статті фінансування армії: харчування, обмундирування, озброєння. Себто, з однієї кишені у вояків забрали, в іншу поклали – бінго, політичний профіт!

Моя порада, не морочте голову.
Парад треба проводити.
Коштує він 30 млн грн.
Не хочете – не приходьте, проведемо без Вас.

І не брешіть!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України