Олексій Ємельяненко зустрівся очільником кримських татар в Европі

Представник Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Німеччині Олексій Ємельяненко провів зустріч з очільником кримських татар в Европі Рафетом Каранликом. Пан Каранлик розповів про діяльність кримських татар у Голландії та Німеччині. Зауважимо, що саме цими днями лідер кримських татар Мустафа Джемілєв проводить низку зустрічей із европейськими та американськими політиками в Брюсселі, Старссбурзі та Нью-Йорку.

Українська та татарська громади домовилися проводити спільні акції та координувати дії. Інформаційний простір Европи має бути очищений від шовіністичної пропаганди, має бути подано правдиву зважену інформацію про події в Україні, зокрема в Криму.

Олексій Ємельяненко запросив на зустріч з Українською Громадою та відвідати велику демонстрацію в неділю 30 березня 2014 року на Рьомері, в центрі Франкфурту, о 15:00 годині пана Джемілєва та пана Каранлика.

Свободівець наголосив: “У нас прапори з однаковими кольорами! Історія наших народів налічує тисячоліття! У нас спільна ціль – Крим має бути звільнений від російського екстремізму!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh