Новини

Олексій Ємельяненко зустрівся очільником кримських татар в Европі

Представник Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Німеччині Олексій Ємельяненко провів зустріч з очільником кримських татар в Европі Рафетом Каранликом. Пан Каранлик розповів про діяльність кримських татар у Голландії та Німеччині. Зауважимо, що саме цими днями лідер кримських татар Мустафа Джемілєв проводить низку зустрічей із европейськими та американськими політиками в Брюсселі, Старссбурзі та Нью-Йорку.

Українська та татарська громади домовилися проводити спільні акції та координувати дії. Інформаційний простір Европи має бути очищений від шовіністичної пропаганди, має бути подано правдиву зважену інформацію про події в Україні, зокрема в Криму.

Олексій Ємельяненко запросив на зустріч з Українською Громадою та відвідати велику демонстрацію в неділю 30 березня 2014 року на Рьомері, в центрі Франкфурту, о 15:00 годині пана Джемілєва та пана Каранлика.

Свободівець наголосив: “У нас прапори з однаковими кольорами! Історія наших народів налічує тисячоліття! У нас спільна ціль – Крим має бути звільнений від російського екстремізму!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.