Авторські статті

Люди на Майдані створили країну справедливості. Цей досвід треба перенести на всю державу

Юлія Тимошенко, кандидат в президенти, висунутий ВО “Батьківщина”, у своєму виступі на з‘їзді зазначила, що на Майдані, вперше за 22 роки, люди повернули собі “владу над своєю долею”.
“Майданом не керували політики, політики не були лідерами Майдану. Майдан не був зв‘язаний з політиками і партіями. Люди самі зробили те, що політикам не вдалось. Вони ліквідували корумповану диктатуру та встановили свою владу над усіма майбутніми політиками і вождями”, – наголосила Юлія Тимошенко.
За її словами “люди змогли створити на Майдані країну справедливості, країну гармонії, вони мають досвід, який варто перенести в сферу державного будівництва”.
Лідер партії “Батьківщина” зазначає, що готувати підґрунтя для перетворень треба зараз, не очікуючи завершення президентських виборів.
“Я хочу, щоб буквально зараз, не очікуючи два місяці поки завершаться президентські вибори, ми прийняли ті закони, які, наприклад, дають вам право відкликати будь-якого депутата, поміняти будь-яку Верховну Раду, мати дієві способи імпічменту президента, мати повну свободу будь-яких зібрань у будь-яку хвилину, а головне – мати чесний суд, щоб мати управу на все беззаконня і безправ‘я”, – зазначила Юлія Тимошенко.
На її думку, якщо громада не матиме інструментів щоденного управління владою та політиками, то існує ризик “знову повернутися туди, де потрібно буде робити нові революції”.
“Завдання країни, завдання суспільства і моє особисте завдання полягає в тому, щоб новий президент, новий парламент зробили таку Конституцію і закони, відповідно до яких українці отримають не раз на п‘ять років кидати іноді сфальшовані бюлетені, а кожного дня, щохвилинно мати в руках інструменти, якими управляти своєю країною і чиновниками всіх рівнів”, – заявила Юлія Тимошенко.
Лідер партії “Батьківщина” вважає, що після всіх подій, які відбулися в Україні, головним пріоритетом мають стати “формування, виховання, освіта, виплавлення, вилуплення нової людини –  людини, яку народить Україна і яка буде нашим майбутнім”.
Юлія Тимошенко пояснила, що мова йде про нову людину 21 століття, для якої несвобода, приниження та корупція є неможливими та недопустимим.
“Якщо ви мені дозволите і довірите, буду разом з вами наших дітей вести вперед, робити їх сильними, інтегрованими в світовий простір, інтелектуальними і здатними в сучасному світі бути конкурентними, бути учасниками всіх глобальних процесів. Саме така нація нам потрібна”, – зазначила Юлія Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. “…“Майданом не керували політики, політики не були лідерами Майдану. Майдан не був зв‘язаний з політиками і партіями…” Дурниці і популізм. Майдан вів ПОЛІТИЧНУ боротьбу. І без політиків злочинний режим Януковича звалити не вдалося б. Так само, як і політики без Майдану не змогли б цього зробити. То навіщо зараз ділити, ганьбити тих, серед кого ще недавно була й сама Тимошенко? Може, треба заборонити в Україні політичну діяльність, ліквідувати політичні посади: Президента, за посаду якого бореться і Тимошенко, Прем’єра, інших керівників держави, а заодно й на місцях? Для вирішення різних питань і керівництва країною і регіонами – скликати майдани й на них “одноголосно” приймати закони, розпорядження, накази?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.