Авторські статті

Олександр Турчинов: Парламент зупинив країну за крок до повного банкрутства

Парламент зупинив країну за крок до повного банкрутства. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, коментуючи вчорашні рішення, що їх ухвалила Верховна Рада.
Під час пленарного засідання Парламенту у п’ятницю Олександр Турчинов зазначив, що учора Верховна Рада прийняла «мужні і важливі рішення».
«Ми зупинили країну за крок до повного банкрутства, створили передумови для проведення антикризових заходів Кабінетом Міністрів України», – сказав він, подякувавши «всім депутатам, всім патріотам», які проголосували за цей важливий пакет законів «жорсткої економії, але необхідний для стабілізації ситуації».
Олександр Турчинов також подякував парламентаріям за прийняття рішень, якими розпочався процес відновлення довіри до судової системи, і за забезпечення «нормальної можливості для проведення мобілізації».
«Ми зберегли патріотам, які підуть до лав Збройних Сил і Національної гвардії, середню зарплату і робочі місця, створили їм норм умови для виконання свого конституційного обов’язку», – зазначив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.