Авторські статті

Олександр Турчинов: На порядку денному – завдання переозброїти Збройні Сили України

Сьогодні на порядку денному стоїть завдання переозброєння Збройних Сил України. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Під час брифінгу у смт. Десна у середу Олександр Турчинов зазначив, що двадцять перше століття «показало безліч локальних і системних конфліктів», і нині сучасна країна не може існувати без сучасної армії, повідомляє прес-служба Верховної Ради.
При цьому він зазначив, що останніми роками ставлення і фінансування до Збройних Сил України відбувалося «за залишковим принципом». Протягом останніх чотирьох років, сказав Олександр Турчинов, українську армію «системно знищували на замовлення іншої країни, роззброювали, звільняли найкращі кадри».
За словами в.о. Президента України, коли розпочалася агресія проти нашої держави та окупація Криму, Україна «відчула серйозні проблеми у Збройних Силах», і нині армію «фактично відновлюємо з нової відмітки».
«За короткий термін Збройні Сили України було приведено до стану повної бойової готовності, і сьогодні на порядку денному стоїть завдання переозброєння Збройних Сил», – заявив він.
За словами Турчинова, сьогодні на полігоні було продемонстровано перспективні зразки зброї – від стрілецької до найсучасніших танків, і найважливішим є те, що вони виробляються на українських підприємствах. «Це зразки української зброї, найкращої зброї, яка захищатиме нашу країну», – сказав він.
Олександр Турчинов також заявив, що оборонно-промисловий комплекс, який «буде відроджуватися і отримає державне замовлення», здатний забезпечити повний замкнутий цикл виробництва. В.о. Президента при цьому підкреслив, що незважаючи на дуже складну економічну ситуацію, для захисту нашої держави Уряд виділятиме кошти не лише для того, щоб утримувати армію, а й на її переозброєння. «Це стратегічна задача, яка повинна бути виконана», – наголосив він.
На полігоні відбулася демонстрація бойових можливостей української зброї, перспективні зразки, що планується передати на озброєння Збройних Сил України, зокрема, стрілецька зброя, засоби захисту, зв’язку, амуніції, зброя ураження. Проведено вправи перевірки бойових та ходових можливостей військової техніки.
Разом з в.о. Президента України на полігоні були присутні в.о. міністра оборони України Михайло Коваль, Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Куцин, Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолій Пушняков, т.в.о. Глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України