Олександр Турчинов: На порядку денному – завдання переозброїти Збройні Сили України

Сьогодні на порядку денному стоїть завдання переозброєння Збройних Сил України. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Під час брифінгу у смт. Десна у середу Олександр Турчинов зазначив, що двадцять перше століття «показало безліч локальних і системних конфліктів», і нині сучасна країна не може існувати без сучасної армії, повідомляє прес-служба Верховної Ради.
При цьому він зазначив, що останніми роками ставлення і фінансування до Збройних Сил України відбувалося «за залишковим принципом». Протягом останніх чотирьох років, сказав Олександр Турчинов, українську армію «системно знищували на замовлення іншої країни, роззброювали, звільняли найкращі кадри».
За словами в.о. Президента України, коли розпочалася агресія проти нашої держави та окупація Криму, Україна «відчула серйозні проблеми у Збройних Силах», і нині армію «фактично відновлюємо з нової відмітки».
«За короткий термін Збройні Сили України було приведено до стану повної бойової готовності, і сьогодні на порядку денному стоїть завдання переозброєння Збройних Сил», – заявив він.
За словами Турчинова, сьогодні на полігоні було продемонстровано перспективні зразки зброї – від стрілецької до найсучасніших танків, і найважливішим є те, що вони виробляються на українських підприємствах. «Це зразки української зброї, найкращої зброї, яка захищатиме нашу країну», – сказав він.
Олександр Турчинов також заявив, що оборонно-промисловий комплекс, який «буде відроджуватися і отримає державне замовлення», здатний забезпечити повний замкнутий цикл виробництва. В.о. Президента при цьому підкреслив, що незважаючи на дуже складну економічну ситуацію, для захисту нашої держави Уряд виділятиме кошти не лише для того, щоб утримувати армію, а й на її переозброєння. «Це стратегічна задача, яка повинна бути виконана», – наголосив він.
На полігоні відбулася демонстрація бойових можливостей української зброї, перспективні зразки, що планується передати на озброєння Збройних Сил України, зокрема, стрілецька зброя, засоби захисту, зв’язку, амуніції, зброя ураження. Проведено вправи перевірки бойових та ходових можливостей військової техніки.
Разом з в.о. Президента України на полігоні були присутні в.о. міністра оборони України Михайло Коваль, Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Куцин, Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолій Пушняков, т.в.о. Глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський.

Comments

0 comments

7 коментарів

 1. михайло

  В харькове с “армией юго-востока” управиллись за 15 мин без стрельбы…
  ждем аналогичгного решения в луганске и донецке…
  а всякие там капитаны, степаны (очевидно – одно лицо!!) – подождите, может и вам скажут пару слов если придете к ОГА..

 2. ЗАБЫЛИ ПРО СБИТЫЙ ГРАЖДАНСКИЙ САМОЛЕТ? В ЧЕРНОМ МОРЕ ТО? ДА ВАМ ТОЛЬКО ПАЛКУ В РУКАХ НА МАЙДАНЕ ДЕРЖАТЬ!!! ТОЛЬКО ПЕСНИ ПЕТЬ УМЕЕТЕ И ХОДИТЬ С ПРОТЯНУТОЙ РУКОЙ, ИЩА ВИНОВАТЫХ…

 3. По-моему, необходимо обратить внимание на ВВС Украины.Например взять в лизинг истребители 5 поколения “Грипен Джаз39″до 40 шт.Радары.Эти 40 будут лучше и дешевле чем 20 -МиГ-29.Закупить три ПЛ типа “Долфин” /Германия/ с КР/16 шт/в каждой, могущих нести ЯО.И б/у корабли у Германии и можифицировать их .

  • Капитан

   Ты виликий стратег!Самый лутший вариант,возьми у этого Козла болт отсохший и застрелись.

   • Дай Бог ,чтобы ты капитан, стрелял так же ,как пишешь.Баран.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh