Авторські статті

Олександр Турчинов: Ми захистимо всіх військовослужбовців, дислокованих у Криму, і робимо все для матеріально-технічного забезпечення військових частин

Сьогодні треба вистояти, зберегти координацію військових підрозділів і за жодних умов не допустити вторгнення російських військ углиб України. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов під час брифінгу у п’ятницю, звертаючись до українських військових, дислокованих у Криму.
«Щодо українських військових у Криму – ми знаємо, наскільки важка і небезпечна їх служба. Ситуація ускладнюється постійним психологічним тиском, залякуванням і дезінформуванням з боку російських військових», – сказав Олександр Турчинов, додавши, що дуже високий відсоток серед військових – контрактники, які мешкають на території Автономії разом з сім’ями.
Разом з тим, Олександр Турчинов зазначив, що перед українськими військовими Міністерством оборони і Генеральним штабом поставлено чітку задачу: захищати свої кораблі та військові частини від нападників. «Там, де наші військові діють рішуче, відповідно до Конституції та військових статутів, всі провокації провалюються», – заявив він, повідомляє прес-служба парламенту.
Голова Верховної Ради також підкреслив, що влада робить усе для матеріально-технічного забезпечення військових частин.
«Ми розуміємо небезпеку для родин військовослужбовців. Україна готова приймати їх, і для цього за нашим наказом готуються санаторії, пансіонати, будинки відпочинку. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, ми все зробимо для забезпечення військовослужбовців та їхніх родин, у тому числі, і шляхом надання їм статусу учасників бойових дій та інших соціальних пільг і привілеїв», – заявив Турчинов.
«Ми розуміємо, наскільки важко військовим. Але ми повинні вистояти і перемогти», – сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Су..а Путин во время окупации Крыма подловил момент когда новое правительство не управляло ни армией ни милицией .Если бы прозвучал хотя бы один выстрел ,Российские войска давно бы уже были в Киеве .Армия у нас на данный момент ни какая ,ее годами уничтожали.Слава богу что унас есть патриоты.

  2. Не понятны периживания политиков ,мы потеряли скидки на ГАЗ.Разорвать все договора в том числе и газовый .Самый главный договор Будапешстский меморандум был нарушен.Забрали Крым и еще заявляют что Харьковские соглашения недействительны скидок вам не будет ,да послать их!Лудше померзнуть ,но их газ не брать,сами будут по 100 доларов предлагать.Украине нужно подать заявку на списание внешних долгов весь мир этим пользуется Африка,Латинскя Америка.Уже списано 780 милиардов доларов. Латвия таким образом списала 50% долга.А задолженость за газ 2 милиарда ,пусть им отдаст янукович ,раз они его считают президентом.Он брал кредиты переводил их на свои счета ,пусть и расплачивается.

  3. Он защитит, деятель, а где ты две недели пропадал “гарант”, ты что только что очухался. Таким не место во власти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.