Авторські статті

Олександр Турчинов доручив МВС та СБУ розслідувати замах на життя Геннадія Кернеса

В.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив МВС та СБУ негайно провести розслідування замаху на життя мера Харкова Геннадія Кернеса та доповісти про результати.
Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

“Ті, хто стріляли в Кернеса – провокатори, що працюють проти України. Для Авакова і інших силовиків справа честі – якнайшвидше розкрити цей злочин” –  каже Ірина Геращенко.

До Кернесе є безліч питань у слідства і українська влада має їх задати, принагідно знайшовши і жорстко покаравши нападників на самого Кернеса. Не виключаю, що це “вєжлівиє зельониє чєловєчкі”, яким поставлено задачу з іншої держави – дестабілізація ситуації в Украіні, зрив виборів.

До речі, такою самою провокацією вважаю і блокування літака Добкіна в Херсоні. Нехай навпаки їде до громадян і відповідає на всі питання – і про підтримку їх партією сепаратистів, і про м’ясника – Януковича, що вивозив золоті батони, коли у Києві вбивали людей, і про корупційні схеми, і про завоз із Харкова титушок на антимайдан. А не пускати його кудись – це створювати таку бажану канву для РФ і іх гебельсовських каналів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України