Олександр Щерба: Відень сумує за туристами

Відень поступово повертається до тями. Працюють школи, відкрилися ресторани і магазини. Громадський транспорт як працював, так і працює.

Про це повідомив Олександр Щерба – посол України в Австрії.

Не вистачає музики і театрів. І не вистачатиме аж до осені. Опера на ремонті. Популярний в народі директор опери, француз Домінік Майєр, для якого це був останній сезон і який переходить до «Ла Скала», навіть не зміг попрощатися з шанувальниками. Новий директор, серб Богдан Рощіч, набирає нову трупу і обіцяє замість обкатаного репертуару показувати у Відні найуспішніші постановки з усього світу. Але все це – поки що на стадії обіцянок і авансів.

Відень сумує за туристами. Без них і ресторани не такі повні, і вулиці не такі строкаті

Готельний і туристичний бізнес все ще у шоці. Головна інтрига: чи приїдуть влітку у відпустку сусіди-німці, найбільш масова група відпочиваючих.

Готелі і басейни відкриваються з 29 травня. Але бронювання йде слабо. Один із відомих готелів Граца збирається відкритися в оригінальному стилі: три дні підряд пропонуватиме номери безкоштовно.

Ну, і на вулицях спостерігається проблема, про яку, мабуть, спочатку не дуже думали: куди діватися молоді, коли нема ні нічних клубів, ні дискотек. Поки що молодь сидить по парках, п’є пиво. В парку Марії-Терезії з-під кожних кущів якийсь шурхіт і голоси. Комунальники ледве встигають збирати сміття. Але треба віддати належне: встигають.

І хоча періодично то тут, то там звучать повідомлення про нові спалахи, статистика продовжує покращуватися. Свічок перед Чумною колоною на Грабені поменшало. Себто, відчуття таке, що чума відступила.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh