Життя

Джон Бон Джові побудував житло для 300 безпритульних ветеранів

Тихий героїзм

Багато років Джон Бон Джові був знаменитий своїми рок-хітами, які займали перші рядки хіт-парадів. А тепер співак використовує свій уславлений голос, щоб допомогти найбільш вразливим верствам населення через свій благодійний фонд JBJ Soul Foundation.

Одна з проблем, яку вирішують фонд, — це бездомність, особливо серед ветеранів. Багато чоловіків і жінок, які ризикували життям за батьківщину, опинилися на вулиці без даху над головою. Фонд Джові виділив $525 000 на ті, щоб дати їм цю дах.

Фонд надає підтримку програми будівництва постійного житла по всій Америці. На гроші рок-музиканта був відкритий новий соціальний дім у Вашингтоні.Джон Бон Джови построил жильё для 300 бездомных ветерановJBJ Soul Foundation

Хоча сам Джові не служив в армії, його батьки були морськими піхотинцями. Тепер він хоче відплатити добром тім, хто служив у збройних силах.

Багато ветерани повертаються з війни з ПТСР, і їм важко адаптуватися до мирного життя. В результаті вони опиняються без роботи і без дому.

Організація HELP USA і фонд JBJ Soul Foundation разом надали житло вже десяткам ветеранів. Наприклад, 72-річний Кліфтон Брекстон, ветеран ВВС, майже 25 років проживши в машині і на кушетках у друзів. Тепер у нього нарешті є своя новенька квартира.

29-річна Латиша Остін стала бездомною в 2017 році і майже рік жила в притулку. Тепер у неї є квартира в новому житловому комплексі. Побачивши її вперше, вона обняла двері і сказала: «Це моє!»

Брекстон і Остін особисто познайомилися з Джові, коли оглядали свої нові квартири.Джон Бон Джови построил жильё для 300 бездомных ветерановJBJ Soul Foundation

На честь американських ветеранів Джон Бон Джові написав нову пісню «Unbroken» («Незламані»), яка звучить у документальному фільмі про військову службу і увійде в його новий альбом, запланований навесні 2020 року.

Джові дав спеціальний концерт для військовослужбовців, на якому сказав:

«Ми любимо їх і цінуємо те, на що вони йдуть заради своєї країни і своїх близьких, які ніколи не забувають про них».

Ось ця пісня:

А вам подобається Джон Бон Джові?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України