Авторські статті

Олег Тягнибок зустрівся з сенаторами Сполучених Штатів Америки

14 березня 2014 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зустрівся з сенаторами Сполучених Штатів Америки, а саме: Джоном МакКейном, Річардом Дурбіном, Джоном Баррассо, Джоном Хоевеном, Роном Джонсоном, Крістофером Мерфі, Джеффом Флейком та Шелдоном Уайтхаузом. Під час зустрічі сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні.

Очільник українських націоналістів поінформував іноземних представників щодо подій у парламенті та зазначив, що нині дуже важливо зберегти територіяльну цілісність країни і не допустити розколу держави.

“Ситуація в Україні нині одна з найскладніших з часів незалежности. Парламент нині працює постійно, і тільки-но ми отримаємо позитивне рішення Конституційного Суду України – завтра народні депутати на пленарному засіданні можуть розпочати процедуру розпуску парламенту Автономної Республіки Крим. Протягом багатьох років, українське військо системно знищувалося, тому нині необхідне переформатування Збройних Сил України. Вчорашні провокації в Донецьку свідчать про те, що Путіну потрібен не тільки Крим. Тому ми очікуємо від США та міжнародної спільноти допомоги в переоснащенні українського війська, захисту повітряного і морського простору України і впевненості в тому, що Україну не залишать один на один із Москвою”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.