Авторські статті

Місцева влада на Півдні та Сході України повинна активно протидіяти провокаціям з боку Росії

Якщо влада не стабілізує ситуації у східних та південних областях України, то сепаратистські настрої та агресія Росії може поширитися на інші регіони країни. Про це в ефірі Українського радіо заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан.

«Очевидно, що путінську Росію цікавлять східні регіони України. Якщо губернатор Дніпропетровщини не захотів, щоб провокації відбулися в області, то таких провокацій і не сталося. За побоїща та смерті людей, які відбулися у Донецьку, відповідальність повинна понести місцева влада. Зокрема, і правоохоронці Донецька», – наголосив Пацкан.

«Ударівець» зазначив, що місцева влада повинна діяти так само, як і, зокрема, підрозділи СБУ, які затримали розвідувальні групи на Херсонщині та інших сепаратистів, як то самопроголошеного «губернатора» Луганщини.

«Якщо ми знаємо, що у Горлівці базуються громадяни Російської Федерації і влаштовують провокації та б’ють людей, які виступають за єдність України, міліція повинна локалізовувати та затримувати цих провокаторів. Якщо влада не стабілізує ситуації у східних та південних областях, то сепаратистські настрої та агресія Росії може поширитися на інші регіони країни», – відзначив Валерій Пацкан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України