Політика

Олег Тягнибок зустрівся з Послом США в Україні

4 вересня 2013 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, заступник Голови ВО “Свобода” Андрій Мохник та керівник міжнародної служби партії Тарас Осауленко зустрілися з Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Р. Пайєттом.

Під час зустрічі учасники обговорили політичну ситуацію в Україні, зокрема, в українському парламенті, в контексті запланованого підписання Угоди про асоціяцію між Україною та Европейським Союзом.

Лідер фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Олег Тягнибок привітав дипломата з призначенням Послом США в Україні і засвідчив свою повагу та відкритість до співпраці. Очільник націоналістів також повідомив представникові Сполучених Штатів Америки про позицію ВО “Свобода” щодо загальнополітичного державного процесу та важливости інтеграції України в европейську спільноту.

Олег Тягнибок наголосив, що Угоду про асоціяцію має бути підписано, навіть якщо не буде виконано всі вимоги щодо реформ та ухвалення необхідних законів: “Ми усвідомлюємо, що Угода про асоціяцію з Европейським Союзом є каталізатором розвитку України. Однак чинний владний режим не буде робити нічого задля ухвалення судової реформи, реформи правоохоронних органів, оскільки в них инше бачення розвитку України. Зі свого боку ВО “Свобода” зробить усе можливе, щоби документ було підписано. Мотивація – майбутній розвиток Европи і України. Для українського суспільства це – серйозний крок від Москви в напрямку подолання колоніяльно-совєцького мислення”.

У свою чергу, американський посол зазначив, що на його переконання, Україна є частиною Европи. “Америка буде підтримувати вибір українського народу на шляху до европейських цінностей і стандартів”, – підкреслив Джеффрі Р. Пайєтт.

Сторони обмінялися також думками щодо инших суспільно-важливих питань та засвідчили взаємну повагу і бажання співпрацювати у майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.