Авторські статті

Олег Тягнибок зустрівся з маршалом Сенату Республіки Польща

17 березня 2014 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зустрівся з Маршалом Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем та представниками Сейму. Під час зустрічі сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні.

Лідер націоналістів поінформував Маршала щодо подій у Криму та зазначив, що нині дуже важливо зберегти територіяльну цілісність країни, не допустити розколу держави і бути готовими до відсічі агресора.

“Українці вдячні польському народу за підтримку під час Революції Гідности. Перемога революції – наша спільна перемога. Важливо, що Польща не визнає сепаратистів та так званого референдуму в Криму. Нині Росія виставила нам ультиматум. Очевидно, що зазначені політичні вимоги не можливі навіть до обговорення. Росія і далі веде брехливу інформаційну політику проти України загалом і проти ВО “Свобода” зокрема”, – наголосив Олег Тягнибок.

Парламентар також зазначив, що, незважаючи на те, що було завезено провокаторів із Росії, Путіну не вдався запланований проєкт “Русскай вєсни”.

“Завезені провокатори на сході і півдні України мали організовувати провокації і погроми, але вони не отримали підтримки народу. Однак є тривожні сигнали на східному кордоні, оскільки Росія посилює кількість своїх військових. Зазначу, що за 10 днів нам вдалося реанімувати занепадницький стан українського війська до можливости захищатися. І зараз ми маємо те, що Росія не могла прорахувати, – високий дух українців і бажання захищати свою землю”, – підсумував Олег Тягнибок.

Своєю чергою, Богдан Борусевич зазначив, що Польща готова поділитися досвідом і надати допомогу в побудові демократичного европейського суспільства. “Ви створюєте нову історію України, і ми готові вам у цьому сприяти”, – зазначив пан маршал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.