Олег Тягнибок зустрівся з маршалом Сенату Республіки Польща

17 березня 2014 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зустрівся з Маршалом Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем та представниками Сейму. Під час зустрічі сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні.

Лідер націоналістів поінформував Маршала щодо подій у Криму та зазначив, що нині дуже важливо зберегти територіяльну цілісність країни, не допустити розколу держави і бути готовими до відсічі агресора.

“Українці вдячні польському народу за підтримку під час Революції Гідности. Перемога революції – наша спільна перемога. Важливо, що Польща не визнає сепаратистів та так званого референдуму в Криму. Нині Росія виставила нам ультиматум. Очевидно, що зазначені політичні вимоги не можливі навіть до обговорення. Росія і далі веде брехливу інформаційну політику проти України загалом і проти ВО “Свобода” зокрема”, – наголосив Олег Тягнибок.

Парламентар також зазначив, що, незважаючи на те, що було завезено провокаторів із Росії, Путіну не вдався запланований проєкт “Русскай вєсни”.

“Завезені провокатори на сході і півдні України мали організовувати провокації і погроми, але вони не отримали підтримки народу. Однак є тривожні сигнали на східному кордоні, оскільки Росія посилює кількість своїх військових. Зазначу, що за 10 днів нам вдалося реанімувати занепадницький стан українського війська до можливости захищатися. І зараз ми маємо те, що Росія не могла прорахувати, – високий дух українців і бажання захищати свою землю”, – підсумував Олег Тягнибок.

Своєю чергою, Богдан Борусевич зазначив, що Польща готова поділитися досвідом і надати допомогу в побудові демократичного европейського суспільства. “Ви створюєте нову історію України, і ми готові вам у цьому сприяти”, – зазначив пан маршал.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh