Авторські статті

Олег Тягнибок закликав не піддаватися на провокації Банкової та не йняти віри балачкам про безпартійність Майдану

Чергові заклики про безпартійність та безпрапорність Майдану є вже перевіреною технологією Банкової. Нині для протестного руху важлива єдність та монолітність. На цьому наголосив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок 9 січня 2013 року під час виступу зі сцени на Майдані Незалежності.

За словами лідера українських націоналістів, влада використовує провокаторів, які розповсюджують інформацію про необхідність відокремлення політичного та громадського секторів протестного руху, поразку та безперспективність подальшої боротьби.

“Сюди засилають вельми красномовних агентів, які вміють легко втиратися в довіру. Ці люди з посмішкою дуже гарно описують, що опозиція “зливає” Майдан, закликають їхати додому та припиняти боротьбу. Якщо ви чуєте подібне – знайте, що перед вами провокатор. Чиніть таким людям спротив”, – наголосив Олег Тягнибок.

Націоналіст навів низку прикладів, коли влада, використовуючи такі ж технології, зводила нанівець протести афганців та чорнобильців, студентів, підприємців. “Зараз не час висувати одне одному ультиматуми та вимоги. Якщо ми не будемо єдиними – наша боротьба не матиме результату. Варто зрозуміти, що без політичних вимог не можливо досягти мети Революції Гідности. Лише разом ми зможемо зреалізувати те, за що боремося”, – підкреслив Голова ВО “Свобода”.

За словами націоналіста, три опозиційні політичні сили, попри свою ідеологічну відмінність, об’єдналися довкола спільної мети – повного оновлення державної влади в Україні. Політичні сили мають бути інструментом у руках громади, а для цього необхідно спільно змінити систему влади.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України