Авторські статті

Олег Тягнибок вимагає спростувати неправдиву інформацію від 1+1

Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок звернувся з заявою до керівництва телеканалу “1+1” щодо спростування в досудовому порядку наклепницької інформації, поширеної в етері програми “Гроші”.

Націоналіст вимагає від керівництва каналу спростувати неправдиву інформацію про те, що він буцімто будує маєток в одному із заповідників Київської области. Лідер ВО “Свобода” офіційно заявляє, що в нього та його родини немає жодної нерухомости, крім заявленої в декларації про доходи.

У зверненні Олег Тягнибок, зокрема, повідомляє, що 2 вересня 2013 року в етері телерадіокомпанії “Студія “1+1” під час трансляції чергового випуску телевізійного спецпроєкту “Гроші” автор програми Жан Новосельцев та журналіст програми Михайло Ткач висловили цілу низку негативних, недостовірних та образливих тверджень.

Наклепницька інформація безпосередньо стосується Голови ВО “Свобода”, народного депутата України Олега Тягнибока. Лідер націоналістів наголошує, що в передачі було розголошено неправдиву інформацію фактологічного характеру, яка завдала шкоди його честі, гідності й діловій репутації та була поширена серед невизначеного кола осіб.

Олег Тягнибок вимагає від керівництва каналу “1+1” спростувати (шляхом поширення заперечення) в найближчому випуску програми “Гроші” неправдиві дані про те, що він зводить будинок у заповіднику Київської области. Окрім цього, очільник націоналістів вимагає спростувати всю іншу викладену в телевізійному сюжеті інформацію, яка не відповідає дійсності, є брехливою та не доведеною. Лідер ВО “Свобода” також залишає за собою право на захист чести, гідности й ділової репутації в судовому порядку.

Зауважимо, що Пресова служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода” раніше публікувала на сайті партії офіційну заяву щодо неправдивої інформації, поширеної у програмі “Гроші” на телеканалі “1+1” 2 вересня 2013 року. Спростовуючи наклепницьку інформацію, яку поширили телевізійники, націоналісти закликали українських новинарів дотримуватися журналістських стандартів та не бути чиїмось знаряддям у боротьбі з опозицією.

Святослав РІПКА.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.