Олег Тягнибок та инши лідери опозиції зустрілися з представниками іноземних держав

30 січня 2014 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок та инші лідери опозиції зустрілися з спеціяльним представником Генсека ООН в Україні Робертом Серрі та заступником служби зовнішніх дій Еврокомісії Хельгою Шмід. Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні та події останніх днів під час акцій протесту на Майдані.

Очільник націоналістів поінформував представників іноземних держав про те, що репресії та затримання мирних учасників протесту в Україні продовжуються, а вчорашній закон про декриміналізацію було ухвалено з порушенням Регламенту.

“Ухваливши цей так званий законопроект про “амністію”, влада має намір перекласти всю відповідальність за арешти протестувальників на опозицію.

Нині далі продовжуються арешти мирних людей, сьогодні зранку стало відомо, що спалили 20 автомобілів активних учасників протесту. І водночас влада заявляє, що всі вимоги Майдану виконала. Ухваливши, порушуючи законодавство, цей закон, влада узяла в заручники власний народ”, – заявив лідер “Свободи” під час зустрічі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh