Авторські статті

Ми – люди високих моральних цінностей, натомість вони – істоти зі світу тьми

30 січня 2014 року зі сцени Майдану народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон закликала осягнути та засвоїти урок, який українцям дали Крути. Зробити це потрібно для того, щоби правильно та продумано виступати проти ворога сьогодні. Також свободівка пояснила, що саме відбулося вчора в Верховній Раді України.

“Для перемоги над ворогом ми маємо розрахувати свої сили. 96 років тому 400 студентів стали проти 4000 озвірілих загарбників, тож цілком логічно, що кількасот студентів у бою не встояли. Тоді одна зі студентських чот потрапила в полон. З них знущалися так, як зараз катують наших повстанців. Завдяки їм той бій увійшов у історію. На жаль, українці инколи дуже люблять мертвих, водночас “зжирають” живих. Це необхідно поборювати. Маємо зрозуміти урок Крут. Повірте, остаточний звитяжний клич буде тоді, коли ми будемо впевнені у нашій беззаперечній перемозі”, – наголосила Ірина Фаріон.

“Глибокий і мудрий розуміє, що політичний біг – це біг на довгу дистанцію. Результат можливий тоді, коли ти внутрішньо врівноважений, спокійний і витривалий. Лише так ми зможемо спонукати инших до реального результату”, – зауважила націоналістка.

Стосовно останнього засідання Верховної Ради свободівка зазначила: “Закони, які вчора ухвалили в “тераріумі”, показали внутрішню ситуацію в партії чортів. Безперечним нашим досягненням є переголосування дев’яти законів. Також не програшним є те, що відбулося після, – їхня партія почала давати тріщини. А трохи стримати цей розлом може тільки головний чорт – Янукович. І він вчора приперся до головного “тераріуму”, бо розумів, що загроза зламу нависла неймовірна. Тож це політично-паралітичне тіло, яке не встояло від яйця, підняло там такий крик, що відлуння звучало навколо. Лише тоді його раби ледь змогли нашкребти потрібну кількість голосів. Це свідчить про те, що їхні ряди добряче розхитані. “Регіонали” в кулуарах відверто заявляють, що більше не можуть перебувати в їхніх лавах. І лише бізнесові зобов’язання і панічний страх змушують їх піднімати руки і тицяти пальцями.

Другий фронт, який ми відкрили по регіонах країни, реально розхитав їхні сили. Маємо дотискати головного чорта, звужуючи територію його панування, аби він зрештою втратив свою олігархічну опору.

Нам складно з ними змагатися, бо ми – люди ідеї та високих моральних цінностей, натомість вони – істоти зі світу тьми та брудних грошей. “Регіоналам” не відомі инші взаємини, окрім як “купив-продав”. Зараз триває боротьба двох моделей життя. Тому варто пам’ятати: коли на протиборство виходять дві сили, то перемагає сильніша. Однак коли виступає сила проти сили духу – остання перемагає!

Раба звільнити не можливо – раб може звільнитися лише сам. Тиск наших майданів має пришвидшити їхнє звільнення”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.