Олег Тягнибок: “Поки влада лавірує між Европою та Москвою – українська економіка стрімкими темпами скочується у прірву”

Поки партія влади влаштовує комедію з ухваленням евроінтеграційних законів, демонструючи політичну зневагу перед українським суспільством та европейськими співтовариством, українська економіка стрімкими темпами скочується у прірву.

Про це 18 листопада 2013 року заявив керівник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час засідання Погоджувальної ради.

Лідер націоналістів нагадав, що на попередніх засіданнях Погоджувальної ради вже обговорювали питання щодо падіння промислового виробництва і падіння ВВП.

“Минулого тижня ми отримали нову “ластівку” від Держкомстату: протягом трьох кварталів поточного року чистий приплив прямих чужоземних інвестицій знизився вдвічі порівняно з відповідним періодом минулого року і склав мізерні 1,27 мільярда доларів, промислове виробництво в жовтні впало ще на 5%. Ось це і є наслідком політики “двовекторности”, коли ви хочете бути “добрими” і для Европи, і для Москви”, – наголосив Олег Тягнибок. Очільник “Свободи” також звернув увагу на зміну риторики Януковича і Азарова, які знову активно заговорили про співпрацю з Росією.

“Увесь час Україна тісно співпрацювала саме з Російською Федерацією, а результат, який сьогодні отримала українська економіка, всім відомий: ВВП впав на 1,5 %, промислове виробництво – на 5 %, державний борг зріс на 7,1 %; інвестиції скоротилися вдвічі; розмір фактичної заробітної плати впав на 1,3 %; заборгованість із зарплати досягла 1 млрд. грн.; дефіцит держб’юджету досяг 35 млрд. грн.; коштів на єдиному скарбничому рахунку залишилося трохи більше, ніж 400 млн. грн. (для порівняння, це – річний обсяг б’юджету сільського району). Політика такого “лавірування” призвела до того, що нині для України фактично закрито обидва ринки: і російський (через невиконання РФ міжнародних угод), і европейський (через непідписання Угоди про асоціяцію з ЕС)”, – констатував лідер націоналістів.

“Знову звертаюся до найбільшої фракції в парламенті: припиніть ганьбити українське суспільство перед европейським співтовариством! Бо українське суспільство, на відміну від вас, вже давно зробило вибір, і він – на користь Европи. Закликаємо завтра ухвалити всі три законопроєкти, необхідних для евроасоціації, і поставити крапку в цьому питанні. Инакше крапку за вас поставить український народ, і вона буде для вас останньою”, – підсумував Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

7 коментарів

 1. Дима Золочівський

  У рідномовних донецьких взагалі нема ніякої економічної політики. Воно було і є єнакіївським завгаром і таким залишається. А наслідки панування блатних можно буде спостерігати пізніше, якщо не знайдеться добра людина щоб руки підставити.

 2. Умнику

  Ты не мог бы вместо этой истерики рассказать что-нибудь о папиредниках?

  • А ЧТО ДО ТЯГНИБОКА В ГАЛИЧИНЕ С 1991Г ПРАВИЛИ НЕ УКРАИНСКИЕ НАЦИОНАЛИСТЫ? 🙂
   МОЖЕТ БЫТЬ, С ДРУГИМ ОКРАСОМ?
   ======
   РАССКАЖИТЕ КТО? 🙂
   === А ПО СООБЩЕНИЯМ ЛЬВОВСКОГО ИЗДАНИЯ ЭКСПРЕСС, ЭТИ ИДЕЙНЫЕ НАЦИОНАЛИСТЫ ТЯГНИЬБОКА ЕЩЁ. ОКАЗЫВАЕТСЯ И ТЕМНО СВЯЗАНЫ С КРИМИНАЛОМ И БЕРУТ У НИХ ДЕНЬГИ..
   А ОЧЕНЬ ИДЕЙНЫЙ НАЦИСТ ТЯГНИБОК НА ЭТИ ДЕНЬГИ, ПО ДАННЫМ ТОГО ЖЕ ИЗДАНИЯ, СТРОИТ В ЭЛИТНОМ РАЙОНЕ ПОД КИЕВОМ В КОНЧА-ЗАСПЕ СЕБЕ И СВОЕМУ БРАТЦУ КОТТЕДЖИ…:)
   ==
   ЭТИ ИДЕЙНЫЕ НАЦИСТЫ, КАК ОКАЗАЛОСЬ, ЧЕСТНЫЕ, ПРОСТО НЕТ СЛОВ….:)
   ВСЁ ДО КОПЕЙКИ НА БОРЬБУ ЗА НАЦИОНАЛЬНОЕ ВОЗРОЖДЕНИЕ…:):) 🙂
   ИМЕЕТСЯ ВВИДУ, ЭЛИТНЫЕ КОТТЕДЖИ ДЛЯ СЕБЯ И СВОИХ РОДИЧЕЙ…:)
   ===

 3. ПУСТЬ ЛУЧШЕ ТЯГНИСРАК РАССКАЖЕТ ОБ ЭКОНОМИЧЕСКИХ УСПЕХАХ ГАЛИЦКОЙ СВОЛОТЫ В СВОЁМ СРАНОМ ПЬЕМОНТЕ, КОТОРЫЙ ОПЯТЬ БУДЕТ ПРОСИТЬ ДЕНЕГ ИЗ БЮДЖЕТА УКРАИНЫ
  НА РЕМОНТ ДОРОГ, БОЛЬНИЦ И ШКОЛ, НА ЖКХ И НА ЛИКВИДАЦИЮ ПОСЛЕДСТВИЙ ПРИРОДНЫХ КАКТАКЛИЗМОВ 🙂
  ====
  СВОЛОТОВЦЫ У ВАС ТАМ ПРИ ВЛАДЕ УЖЕ НЕСКОЛЬКО ЛЕТ… 🙂
  ===
  СВОЛОТОВЦЫ ВАМ ХОТЬ ОДНУ ШКОЛУ, ЗАВОД ИЛИ БОЛЬНИЦУ ПОСТРОИЛИ? 🙂 РАССКАЖИТЕ ГДЕ? 🙂
  ====
  КРОМЕ ВОПЛЕЙ ПРО МОВУ
  , КЛЯТЫХ КОМУНЯК И МОСКАЛЕЙ И ДЕШЁВОВГО ПОПУЛИЗМА,
  ОБЕЩАНОК, ЧТО ОНИ ВСЁ СДЕЛАЮТ, КАК ТОЛЬКО БУДУТ НА РАЗДАЧЕ, ОТ НИХ НЕ СЛЫШНО..:)
  ===
  ХОТЯ ЗА НЕСКОЛЬКО ЛЕТ, ЧТО ОНИ ПРИ ВЛАДЕ В ГАЛИЧИНЕ, МОГЛИ БЫ ХОТЬ ЧТО -НИБУДЬ СДЕЛАТЬ..:) НО ОКАЗАЛОСЬ, ЧТО ЭТИ “ИДЕЙНЫЕ” ГАЛИЦКИЕ НАЦИСТЫ – ТАКОЕ ЖЕ ВОРЬЁ….:)
  ===
  . И ОПЯТЬ ИМ КЛЯТЫЕ МОСКАЛИ ВИНОВАТЫ В ТОМ, ЧТО БУДЯКИ В ОГОРОДЕ, ЧТО МУСОР НЕ ВЫВОЗИТСЯ С ЛЬВОВСКИХ УЛИЦ, ЧТО ИМ УЖЕ НЕ КОМУНЯКИ,
  КАК ЭТО РАНЬШЕ БЫЛО,
  А БИЗНЕСМЕНЫ ИЗ ВЕЛИКОЙ УКРАИНЫ НЕ СТРОЯТ ЗАВОДОВ….:)
  —-
  ТИПА, ВСЯ УКРАИНА ОБЯЗАНА ИХ КОРМИТЬ ЗА ТО, ЧТО ОНИ ТИПА ПРОДВИГАЮТ НАЦИОНАЛЬНУЮ ИДЕЮ…:)
  ====
  ЩАССССС…:)
  ===
  ХВАТИТ ВАС ДАРМОЕДОВ КОРМИТЬ….:) ПУСТЬ ВАС СВОЛОТОВЦЫ КОРМЯТ…:)
  ===
  ВЕДЬ ЭТО ВЫ ИХ, УМСТВЕННО УБОГИХ, ВЫБИРАЛИ? 🙂
  – КУШАЙТЕ НЕ ОБЛЯПАЙТЕСЬ…:)

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh