Авторські статті

Олег Тягнибок: “Крах економіки й падіння промислового виробництва – це наслідок злочинної бездіяльности режиму”

Чергове падіння промислового виробництва в Україні за даними офіційної статистики на 5,6% є беззаперечним свідченням того, що чинний Кабінет Міністрів України не контролює ситуації в українській економіці й самоусунувся від захисту економічних інтересів держави.

Падіння промислового виробництва – це наслідок злочинної бездіяльности нинішнього режиму. Про це 22 жовтня 2013 року заявив голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу в парламенті.

Лідер націоналістів наголосив, що в серпні падіння промисловости склало 5,4%, а за січень-вересень 2013 року порівняно з аналогічним періодом минулого року – 5,2%.

“Деякі провладні експерти намагаються нам пояснювати, що негативний процес є наслідком негоди або сезонною випадковістю. Це є відвертою брехнею, адже падіння виробництва – це тенденція, яка спостерігається протягом всього року і майже в усіх галузях. Проте яскравим прикладом безпорадности влади є скорочення автомобілебудування на 19,8%, попри введення спецмита та утилізаційного збору. Уряд декларував, що введення цих зборів стимулює вітчизняних автовиробників. Проте фактично виробництво автомобілів продовжує скорочуватись, а ціни на них лише зростають”, – наголосив Олег Тягнибок.

Парламентар зазначив, що падіння виробництва відбувається в галузях, які орієнтовані на зовнішні ринки.

“В умовах не надто сприятливої ситуації в економіці країн еврозони, Росії та Близького Сходу уряд мав би зосередити свої зусилля на демонополізації української промисловости, переорієнтуванням промислової продукції на внутрішній ринки, всебічно сприяти розвиткові малого і середнього підприємництва. Падіння промислового виробництва тягне за собою й погіршення инших показників в українській економіці. Це й падіння ВВП, який за ІІ квартал цього року досяг 1,3%. Це й заборгованість із заробітної плати, яка на сьогоднішній день становить майже 1 млрд. грн. і продовжує зростати, незважаючи на обіцянки уряду ліквідувати її до кінця поточного року. Однак результату ніякого – натомість ми маємо постійні скарги від наших виборців. Нині держава має більше 1 млрд гривень заборгованости з виплат у фонді соціяльного страхування. Відповідно, лікарняні, декретні, навіть пенсії вже не виплачують. Ба більше, обсяг капітальних інвестицій впав на 14,6%”, – наголосив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів підкреслив, що сьогодні промосковські сили, спекулюючи на темі евроінтеграції, намагаються нав’язати українцям міт про те, що підписання Угоди про асоціацію з Евросоюзом начебто призведе до зменшення конкурентоздатности вітчизняної економіки, відбудеться масове падіння промвиробництва та крах української економіки.

“Нині ми маємо наочний приклад того, як чинний уряд своїми діями знищує українську промисловість. Крах економіки й падіння промислового виробництва – це наслідок злочинної бездіяльности владного режиму. Не треба нас лякати европейськими перспективами. Підписавши Угоди про асоціяцію з ЕС, ми навпаки отримаємо шанс розвивати українську економіку й рухатися вперед. Депутати фракції ВО “Свобода” ще на початку 2013 року зареєстрували у Верховній Раді України законопроєкт реєстр. №1250 “Про ліквідацію приватних монополій”, який цього тижня буде розглядати парламент. Ми просимо всі фракції підтримати цей законопроєкт, бо це реальна боротьба з олігархічними кланами, які підтримують виключно свої економічні інтереси й руйнують дрібний і середній бізнес. Вам український народ не поставити на коліна ні тим, що ви розвалюєте українську економіку, ні тим, що ви працюєте на власну кишеню і впроваджуєте політичні репресії. За все це доведеться відповісти”, – підсумував Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.