Авторські статті

Олег Тягнибок: “Якщо держави-гаранти не допоможуть нам у захисті цілісности України, мусимо залишити за собою право мати зброю, яка зможе нас захистити”

Свого часу Україна пішла на поступки й відмовилася від ядерної зброї. Тому якщо зараз гаранти нашої безпеки США і Велика Британія не допоможуть нам у захисті нашої територіяльної цілісности, мусимо залишити за собою право мати таку зброю, яка може нас захистити. Про це 11 березня 2014 року, виступаючи у Верховній Раді України, заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Свого часу ми пішли на поступки й відмовилися від ядерної зброї. Тому якщо зараз гаранти нашої безпеки США і Велика Британія не допоможуть нам – мусимо залишити за собою право мати таку зброю, яка може нас захистити. Принагідно прошу всіх людей доброї волі, зокрема заможних українців, підтримати розграбоване і практично знищене українське військо. Рахунок для переказу коштів на допомогу війську Міністерство оборони вже відкрило.

Також закликаю парламент із розумінням поставитися до законодавчих інціятив, які пропонує “Свобода”. Необхідно якнайшвидше розглянути наші законопроєкти про повернення капіталів із офшорів, а також законопроєкт про ліквідацію приватних монополій – маємо затвердити ці документи. Окрім цього, депутати-свободівці вже підготували проєкт закону про цивільну зброю і боєприпаси, який треба затвердити вже цього тижня. Злодії та бандити мають можливість отримати зброю, мирне ж населення такої можливости не має. Треба це обговорити і однозначно затвердити відповідне рішення”, – зазначив лідер “Свободи”.

Олег Тягнибок наголосив: зараз не можна допустити реваншу диктатури, шлях до якого вже розпочинає Партія регіонів, говорячи про буцімто політичні переслідування.

“Не дивно чути від представників Партії регіонів про те, що нібито розпочалися якісь політичні переслідування щодо них. Така тактика була і раніше – прекрасно пам’ятаємо перше і друге пришестя “регіоналів”. Тому зараз усі державницькі сили мають усвідомити, що не можна допустити реваншу диктатури та повернення цієї політичної сили до влади. Ці представники колишньої влади ще не відповіли за кров українців, а вже сміють розповідати про політичні переслідування! Апелюю до “регіоналів” також щодо Криму: треба розпускати ВР Криму ще до 16 березня, бо вона порушили цілу низку законів України та діє в антиконституційний спосіб. Також хочу нагадати “регіоналам”, що 82 депутати ВР Криму – члени ПР. Чомусь і досі немає оцінки Партією регіонів дій сепаратистів – маєте або їх зректися, або підтримати. Комуністи також повинні припинити діяльність їхніх представників, які в областях беруть участь у сепаратистських акціях і мітингах, бо за це рано чи пізно будете відповідати!”, – застеріг лідер націоналістів.

Свободівець наголосив, що у контексті загроз територіяльній цілісності України необхідно забезпечити захист національного інформаційного простору.

“Регіонали” апелюють до мешканців Криму через телебачення… Та не чують вони вас, бо в Криму уже давно відключили українські канали! Натомість адекватних дій з нашого боку досі немає. Фракція “Свободи” вже неодноразово пропонувала тимчасово призупинити трансляцію та ретрансляцію деяких телерадіопрограм. Треба доукомплектувати Нацраду з питань телебачення і радіомовлення і якнайшвидше цей орган має ухвалити рішення щодо захисту інформаційного простору держави. Ба більше, необхідно звільнити керівництво Першого національного телеканалу, бо чи можемо ми уявити, що 11 вересня, коли у США відбувалася терористична атака, на їхніх центральних каналах виступав би Бен Ладен і критикував владу та роз’яснював свої позиції?! А в нас сепаратисту Аксьонову дають можливість повчати українців через центральний канал українського телебачення. Звичайно, процедура звільнень непроста і потребує часу, але це кадрові рішення, які є терміновими.

Ми неодноразово попереджали, що Росія здійснює агресивну інформаційну війну проти України. Приклад – так звані “зєльониє человєчкі”. Але ніякі це не “невідомі люди” перебувають у Криму. Це бійці російських 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії “Псков”, 98-ї повітряно-десантної дивізії “Іваново” з Костроми, 106-ї повітряно-десантної дивізії “Тула,” 45-го спеціяльного розвідувального полку ВДВ “Кубінка”, 3-ї окремої бригади ГРУ “Самара”, 31-ї окремої бригади ДШБ “Ульяновск”, 650-ї окремої бригади морської піхоти складу батальйону “Восток”. Не потрібно брехати – зараз ми живемо в ситуації інформаційної війни, і треба припиняти агресію ворога та захищати свій національний простір!”, – заявив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.