Чугунніков: Нова влада має формуватися лише за погодженням з громадою

Призначення чиновників усіх рівнів, починаючи від уряду і закінчуючи головами районних адміністрацій, повинні відбуватися виключно на основі принциповості та професіоналізму кандидатів та за погодженням з громадою. Про це заявив  голова Рівненської обласної організації «УДАРу», народний депутат Віталій Чугунніков.

За словами Чугуннікова, сьогодні країна стала іншою, а тому потребує й іншого підходу до формування владних структур. Він додав, що кулуарні домовленості та квотний принцип розподілу міністерських крісел та обласних адміністрацій має відійти в минуле.

За його словами, приклад того, яким чином мають призначатися чиновники продемонстрували студенти, які на посаду міністра освіти запропонували три своїх кандидатури. «УДАР» наполягає на тому, що призначення на посади голів адміністрацій та інших відомств має відбуватися лише за погодженням з громадами. Саме громадськість має запропонувати політикам тих професіоналів, які користуються популярністю та довірою. Ці люди і повинні очолювати різні відомства. Бо будь-яка «кулуарщина» та «квотність» може порушити й без того крихкий баланс та повернути країну до ручного керування. А саме проти цього виступали люди на Майдані», – наголосив Віталій Чугунніков.

Народний депутат також зауважив, що суспільство потребує зміни системи влади, а не лише облич у владі. Чугунніков переконаний, що це дозволить докорінно змінити принципи роботи нової влади.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh