Війна РФ проти України

The New York Times: росіяни “підпалюють” свої мінні поля гранатами з дронів. Фото

Мінні поля залишаються серйозною загрозою для наших військових, які у надскладних боях звільняють окуповані території України

Джерело: Defence Express

Російське окупаційне військо на полі бою може використовувати досить небезпечну тактику зі своїми мінними полями, які стали дуже серйозною, хоч і не нездоланною перешкодою під час наступальної операції Сил оборони України.

Про нову тактику окупантів розповіли українські морські піхотинці, з якими поспілкувався The New York Times — видання з посиланням на слова наших військових говорить, що окупанти роблять “і без того підступні мінні поля ще більш смертоносними”.

Інженерна система дистанційного мінування "Земледелие", фото ілюстративне
Інженерна система дистанційного мінування “Земледелие”, фото ілюстративне

 

Нова тактика ворога полягає в тому, що російські військові заливають свої мінні поля легкозаймистими речовинами, і у той момент, коли українські військові розпочинають їх розміновувати, скидують на ці поля гранати з дронів, “викликаючи море вогню та вибухів”.

Водночас менш небезпечні маршрути, такі як дороги, де міни набагато легше виявити, окупанти постійно контролюють дронами, а також виставляють пости з кулеметниками.

Для наочного розуміння рівня мінування рашистів, то раніше ми розповідали про те, що на одному-двох квадратних метрах може зустрічатися і одразу вісім мін: в одному з конкретних випадків це були одна протитанкова і сім протипіхотних мін.

Щільність мінування окупантів, фото — Telegram-каналі під назвою "Щоденники Тренера"
Щільність мінування окупантів, фото — Telegram-каналі під назвою “Щоденники Тренера”

 

Попри такі надважкі умови, Сили оборони України метр за метром звільняють окуповані російськими військами території — як відзначають у Генштабі, українські військові продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку і закріплюються на досягнутих рубежах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України