Війна РФ проти України

Challenger 2 – це снайперська гвинтівка серед всіх танків: механік-водій ЗСУ порівняв британську машину з радянським Т-80. Відео

Сили оборони України сьогодні мають на озброєнні 14 британських танків Challenger 2 і механік-водій однієї з цих машин розповів про його ефективність на полі бою

Джерело: Defence Express

Пресслужба Десантно-штурмових військ ЗСУ у своїх соцмережах опублікувала відео, в якому військовий розповів про свої враження від одного з західних основних бойових танків, які є на озброєнні українського війська — британської машини Challenger 2.

 

“Цей танк — це снайперська гвинтівка серед всіх танків”, — відзначає механік-водій одного з танкових підрозділів ДШВ ЗСУ. Військовий акцентує на далекобійності та точності британського танка, відзначаючи, що головними цілями для цієї машини має бути ворожа техніка.

Механік-водій розповідає, що експлуатував такі танки, як Т-64, Т-72 і Т-80, і, на його думку, Challenger 2 значно кращий за ці машину, окрему увагу військовий звертає на те, що британська машина значно безпечніша для екіпажу.

Challenger 2 на озброєнні ЗСУ
Challenger 2 на озброєнні ЗСУ

 

“Я їздив на Т-64, на Т-72 і на Т-80 воював — до однієї спроби тільки попаде по тобі і все, шансів багато немає, одразу БК спрацьовує і ти летиш у повітря. На цьому танчику [Challenger 2] БК розташований так, що може витримати декілька попадань і якщо навіть проб’є, то не факт, що потрапить у БК і він здетонує”, — розповідає військовий. Також механік-водій відзначає надійність британського танка у порівнянні з радянськими: “Коли ти на Т-80 їдеш і не знаєш, чи ти зробиш хоч один постріл, тому що МЗ [механізм заряджання] заклинить чи там датчик якийсь не спрацює”.

Challenger 2
Challenger 2

 

Наостанок військовий підсумовує, що для посилення можливостей Збройних Сил України було б непогано отримати на озброєння ще декілька рот таких танків — нагадаємо, станом на сьогодні Велика Британія передала Україні 14 основних бойових танків Challenger 2.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України