Війна РФ проти України

Окупанти вивели з ладу дві підстанції “Укренерго”

Російські війська продовжують завдавати ударів об’єктам критичної інфраструктури. За дві минулої доби ракетними ударами вони повністю вивели з ладу дві підстанції “Укренерго” на півдні України, повідомляє “Національна енергетична компанія “Укренерго” у Телеграм.

“Росія знову свідомо знищує цивільні об’єкти критичної інфраструктури. За дві минулої доби ракетними ударами повністю виведено з ладу дві підстанції “Укренерго” на півдні України. Внаслідок варварського нападу пошкоджено основне обладнання підстанцій та інших об’єктів високовольтної мережі. Постраждалих серед персоналу немає”, – йдеться у повідомленні.

В “Укренерго” зазначили, що як тільки дозволятиме ситуація, ремонтні бригади розпочнуть відновлювальні роботи.

“Компанія докладатиме максимальних зусиль для відновлення роботи об’єктів до початку опалювального сезону”, – наголосили в компанії.

Раніше повідомлялося, що російські війська випустили 12 крилатих ракет територією України, дев’ять з яких збили українські системи ППО. Один із ударів припав по найбільшій в Україні Харківській ТЕЦ. Після масштабної атаки, у Харківській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Сумській областях спостерігалися масові проблеми з електропостачанням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України