Війна РФ проти України

Окупанти обстріляли Бахмут фосфорними бомбами. Відео

Російські війська обстріляли Бахмут фосфорними снарядами. Сили спеціальних операцій показали нові кадри нічного обстрілу.

Про це повідомляє ССО у Телеграм.

Бійці Сил спецоперацій зазначають, що окупанти використовували заборонені фосфорні боєприпаси, тому місто палало внаслідок обстрілу.

Бійці Сил спецоперацій зазначають, що окупанти використовували заборонені фосфорні боєприпаси, тому місто палало внаслідок обстрілу.

“Ми вистояли! Помста не за горами! Кадри нічного обстрілу Бахмута фосфорними боєприпасами”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що нещодавно голова ПВК “Вагнер” Євген Пригожин опублікував відео із заявою, що найманці вийдуть з Бахмута до тилових таборів 10 травня. Він пояснив це потребою “зализати рани” та приреченістю на “безглузду загибель”. Пригожин також заявив про великі втрати в живій силі, початок контрнаступу ЗСУ та снарядний голод.

Аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що нещодавні гнівні повідомлення та шантаж Пригожина свідчать, що Міністерство оборони РФ відмовилося від планів захопити Бахмут.

Таким чином слідує висновок, що росіяни відмовилися від продовження атак у Бахмуті. Натомість вона вирішила зосередитися на обороні, щоб підготуватися до контрнаступу ЗСУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України